Bailey - Life Is So Beautiful in Two - Vlčí Doly - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Pohodový, veselý a kamarádský psí chlapeček hledá milující rodinu, se kterou zažije spoustu lásky, her, zábavy a dobrodružství. Bailey má 10 měsíců a 20 kilo, jeho rodiče neznáme.

Bailey je neuvěřitelný miláček, sotva odrostené štěně, své dětství prožil v rodině narkomanů, kde nepoznal příliš dobrého. Zpočátku byl ze všeho velmi ustrašený, stále v opatrný a v pozoru. Dnes už je naštěstí vše špatné dávno zapomenuto a z Baileyho vyrostl neskutečný mazlík a miláček.

Bailey si velmi oblíbil přítomnost lidí, raduje se z každé procházky a pozornosti, které se mu bohatě dopřává. Bude skvělým parťákem všem aktivním lidem, se kterými bude most Bailey vyrážet na procházky a výlety. Rodině, která mu otevře své srdce, a do které se bude moct bezmezně zamilovat. Bailey s dalšími pejsky vychzí bez jediného problému, rád by v novém domově dělal bratříčka dalšímu pejskovi, není to ale podmínkou.

Očkovaný, čipovaný, odčervený, kastrovaný. Bailey půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa. V případě zájmu o Baileyho nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ.