Bady - Bodyguard of Your Heart - Vlčí Doly - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 1 Icon: Velký (61 cm a více)
Rotvajler
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Nádherný něžný obr hledá svoji novou rodinu, které se na první pohled nelekne jeho velikosti, ale dá mu možnost ukázat, jak velký mazel a pohodář dokáže být. Bady má 11 měsíců a téměř 40 kilo, je křížencem zřejmě rotvajlera nebo beaucerona.

Bady je majestátný mladý pes, sotva odrostlé štěně, který miluje lidi i další pejsky. I přes svůj velký vzrůst je velmi klidný, rozvážný a inteligentní. Rád s Vámi vyrazí na dlouhý výlet, nepohrdne žádnou aktivitou, ale pokud zrovna nebudete mít chuť zdolávat hory, rád se s Vámi rozvalí u televize a bude nejšťastnějším psem pod sluncem, prostě jen proto, že může být s Vámi, se svou milující rodinou.

Bady může žít venku, lépe ve společnosti dalšího pejska, aby mu samotnému nebylo smutno. Nejraději by ale žil ve společnosti svých lidí, protože Badík je velmi přátelský a kontaktní pes, oblíbil si hlazení a mazlení, a dá se říct, že teprve po boku člověka je teprve dokonale šťastný. Jako u každého velkého psa, tak i u Bada je třeba se věnovat výchově a výcviku.

Očkovaný, čipovaný, odčervený, kastrovaný. Bady půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa. V případě zájmu o Badyho nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ.