Dino - akční štěndo labradora X - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

11 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11m Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci

Podrobný popis

A máme tady další klenot v podobě našeho Dina!
A co, že je Dino vlastně zač? Je to mladý, pouze devět měsíců starý kříženec labradora. Jistě se mnou budete souhlasit, že je to naprosto okouzlující fešák! 

Jako každé odrostlější štěndo, je to pejsek plný energie, zkoumající a očuchávající svět! Potřebuje prostě všechno vidět a u všeho být a nejlépe první! Je to však hodný pejsek, pouze má energie na rozdávání. Má také sklony k tomu být majetnický, ale v jeho věku, to není nic co by se dalo odbourat a ukázat mu, že se nemusí bát, že o vás nepřijde. 

Dino se do útulku bohužel dostal jako neuvážená koupě. Byl pořízen jako dárek a jeho nový majitelé, jeho štěněcí temperament nezvládli. Proto bychom opravdu rádi apelovali na to, aby jste si pořízení pejska pro sebe a zvláštně pokud chcete pejska pořídit někomu jinému rozmysleli ne dvakrát ale desetkrát!

Dino však na lidi nezanevřel a je to dále akčkní a prdlé štěně, kterému ke štěstí chybí už akorát ta pravá rodina!

Dino by rád bydlel v domečku se zahrádkou, kde by mohl běhat, řádit a pokračovat ve svých velkolepých, štěněcích objevech. Stejně tak by si zvyknul na bydlení v bytě. Pokud se mu jeho nový majitel bude hezky věnovat a brát ho jako svého parťáka, nebude s ním mít sebevětší problém. ????

Vztah k ostatním psím kluků a holkám má dobrý, nevadil by mu tedy vůbec parťák, se kterým by mohl všechno co objevil a co se naučil sdílet. Ve dvou se to přece jenom vždycky lépe táhne!
K ostatním zvířátkům ho opravdu nedoporučujeme, asi by je proháněl, to by vyloženě kočičky nebyly rády.

Dino je díky své bezproblémovosti vhodný také k dětem okolo patnácti let a více, naopak pro něj starší děti budou také vhodným společníkem. Veříme, že si společně užijí opravdu spoustu zábavy a dovádění.

Bohužel i Dino už se přesvědčil o tom, že ke starším lidem se opravdu nehodí a znovu to opravdu zkoušet nebudeme. Naopak nepohrdne sportovně založenou, akční rodinou nebo člověkem, někde, kde bude moct být právoplatným členem smečky. 

V případě zájmu o pejska, pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

 

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky:

 

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA

Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43