Sára - rotvajleří princezna - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

6 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 6 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci

Podrobný popis

Každý pejsek je nečím vyjímečný, specifický a každý má rád něco jiného.

Občas se bohužel najde někdo, kdo si pejska pořídí, jenom protože se mu líbí, ale výchovu pak už nezvládne.

To je bohužel případ i naší Sáry. Do útulku ji odložili starší majitelé, na které prostě výchova a starost o velkého rotvajlera byla už příliš. :(

Sára je rozkošná psí holka, která má krásných šest let! :)

Ze začátku je k tomu co nezná a také k cizím lidem nedůvěřivá. Je tedy potřeba s ní mít trpělivost a přistupovat k ní pomalu a nechat ji aby si na vás hezky zvykla. :)

Sára už si za svůj šestiletý život prošla základy výchovy a poslouchat tedy umí. :) Všeobecně má raději muže, ke kterým si najde cestu snadněji. S lidkou paničkou by to určiě mohlo taky klapat, ale záleží, kdo si pro Sáru bude chtít přijet.

Sárinka by ráda bydlela v domečku se zahrádkou a volným výběhem, případným pobytem s vámi doma určitě taky nepohrdne. :) Jak by si zvykala v bytě nedokážeme posoudit.

V Sářiném případě by vhodní kandidáti byli také starší lidé, kteří jsou ještě aktivní a nedělalo by jim problém se o Sáru postarat. :) Pokud máte dítka, pak Sára bohužel není pro vás to pravé ořechové. K dětem ji dát nemužeme.

A jaký Sáruše vztah k ostatním zvířatům jsme se zatím ještě pořádně nedozvěděli. Asizatím neměla moc příležitostí se s jinými zvířátky potkat.Takže bychom ji doporučili jako psího jedináčka. :)

V případě zájmu o pejska, pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

 

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky:

 

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA

Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43