BETTY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Můj pán mi uhořel a se psí kamarádkou jsme zůstaly samy a bez milovaného člověka. Jmenuji se Betty a jsem větší střapatá holka, máma byla briard a táta ovčák,takže jsem krasavice k pohledání, originální slečna a i když mi táhne na šestý rok, jsem zdravá, milá holka, co se ráda proběhne na zahradě, učím se krásně poslušnosti a užívám si přízně a pozornosti svých páníčku, které miluji nade vše. Zpočátku jsem sice bázlivka, ale date - li mi čas, poznat vás a zjistit, že mi nic nehrozí, budu váš stín a věrná kamarádka na celý život. Na ostatní pejsky někdy žárlím, s některými vyjdu úplně bez problémů, ale páníčkům dám celé své velké a dobré srdce.
Ráda bych našla milující rodinu, v domě se zahradou, se kterou bychom trávili čas procházkami, zábavou, ale i lenošením na gauči, vaše Betty. "

Betty je 6tiletá fenka středního vzrůstu, kolem 25 kg, je to kříženka briarda. Po příjezdu k nám byla trochu nedůvěřivá a bála se prudkých pohybů i pohlazení, měla tendenci se schovat nebo útéct. Ovšem jakmile pochopila během pár dní, že jsou k ní všichni laskaví a hodní, stal se z ní velký mazel a úžasná přátelská a hodná fenečka, která vás nespustí z očí. Ráda si probehně zahrádku, jde na procházku, ale nejradši je doma na gauči, po boku svého pána. Se psy nemá problém, ale v případě, že se jí nějaký pes postaví, tak reaguje dominantně a vyjede po něm, na ostatní pejsky může žárlit. Je poslušná, ráda se mazlí, upřednostňuje ženy, z mužů má zpočátku strach. Potřebuje lásku, laskavé a vlídné zacházení, bezpečí a trochu času, zvyknout si. Má hygienické návyky a na vodítku netahá. Ideální pro ni bude bydlení v domě se zahradou v milující rodině, bez malých dětí. Je to skvělá a krásná fena, která si zaslouží ten nej domov, po boku svých páníčku doma, nikoli venku u boudy. Doma nic neničí a sama vydrží.
Betty je odblešená, odčervená, čipovaná, očkovaná a kastrovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, návštěva možná po dohodě v dočasné péči u Kolína s Majkou, na tel: 774 884 328. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz nebo tel : 602 259 705
Za fotečky děkujeme Helena Volencová