REZERVACE ❤️Whiskey - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 měsíců

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 5m Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Srdcem pro psy

Podrobný popis

 

Whiskey k REZERVACI :) 

Whiskey je moc hodný psi chlapeček . Je  celkem klidné povahy, ale umí taky pěkne lumpacit:)  Je to mimino, které se vsemu teprve učí :) 

Podmínka adopce bude kastrace, uhrazení adopčního poplatku a podpis adopční smlouvy . 

Do adopce pujde ockovany  , několikrát odčervený a čipovaný . 

Pokud by Vás Whiskey zaujal, napiste nám o sobě co nejvíce informaci na srdcem-pro-psy@seznam.cz nebo na 773023018 ( SMS, nevolat! )

 

Miminka se našla vyhozena v krabici od banánu u silnice .. no druhy den jsme pochopili, proč tomu asi tak bylo ... všichni měli parvovirozu 

Z té jsme je po velkém boji, transfuzich, infuzich, nocni j maratonech , neskutečne drahým lekum a obetavosti docaskarky dostali❤️ kromě malého jezevčíka , který se našel den před nimi, to všichni zvládli ???????????? 

Bohužel vyhráno není , Tequila má velmi špatne hodnoty jater- musí mít speciální dietu a doplňky stravy, všichni mají znovu šílenou gastroenteritidu a znovu antibiotika, infuze, léky , mraky podlozek, dezinfekce , atd atd :( 

Budeme vděčni za každou korunu ❤️

2101684287/2010

 

Více podrobných informaci níže v textu 

 

?❤️ Má nejhorší noční můra je tu !!! Prosime o pomoc !!! 

Máme opravdu velmi těžké dny. 

Edit 22.1.2020 

 Denis bude brzy připraven k adopci a tak začínáme vyhlížet ten nejlepší domov :) 

Podle nás je od ostatních o 2-3 týdny posunuty , od začátku na to odpovídání zoubky i jeho váha . Nyní váží skoro 10 kg a má cca 12 týdnů. Bude z nej opravdu velký pes :) 

Nicméně je strašně zlatý a o proti sourozencům rozvážný:) 

Hledáme domov v domku se zahradou a zkušenostmi . 

Podmínka adopce bude kastrace, uhrazení adopčního poplatku a podpis adopční smlouvy . 

Do adopce pujde 3x vakcinovany , několikrát odčervený s čipovaný . 

Pokud by Vás Denis zaujal, napiste nám o sobě co nejvíce informaci na srdcem-pro-psy@seznam.cz nebo na 773023018 ( SMS, nevolat! )

 

Edit 21.1.2020

 

Tequila si urazila před dvěma dny část špičáku :( 

Znovu jsme udělali  krevní testy, leukocyty ji opět vylezli o 3000, opět měníme typ ATB , tentokrat na drahou injekční convenii :(  hodnoty jater se o něco zlepšily, ale ne o moc :(. Dostává další doplňky stravy na játra a zkousime nasazovat chlorelu od Green Ways . 

 

Kulí zoubku musela do narkozy a musela se zbyla část zlomeneho zoubku vyndat a presit dáseň. 

 

Kulí vzrůstajícím leukocytum, jsme dělali i krevní rychlo test na Erlichie, Anaplasmu , lymskou boreliozu a srdeční červy , ani jedno se nepotvrdilo . 

 

Ostatní miminka mají ještě k tomu Giargire, takže lecime ještě ty , ale jinak to vypadá, ze kromě Tequilky jsou na tom už všichni snad dobre :)) 

 

Edit 13.1.2020 

 

Tak jsme si mysleli, ze to nejhorší máme za sebou a už nás nic nepřekvapí ... ale ono ne ???? 

 

Tequila je na tom zle.. bere antibiotika a má velmi špatné hodnoty jater ???? Dělali jsme i testy na žlučové kyseliny, k vyloučení PSS (Portosystémový shunt ), ale ty jsou v nastesti v pořádku. Tequilka má speciální veterinární dietu , doplňky stravy na játra a kulí vysokému obsahu leukocytu v krvi na dále antibiotika ???? 

U tak malého štěněte tyto jaterní hodnoty nejsou vůbec běžné a už vůbec ne dobre ???? 

 

Ostatní miminka ( Whiskey, Malibu, Bacardi a Denis ) dostali vakcínu  a začalo to . První den měla prujem jen Malibu , Whiskey hned druhy den začal i zvracet a stolice se podobala parvoviroze , okamžitě dostal na veterine kanylu , infuze , dvojité antibiotika a mraky léku ???? 

 

Den na to začal průjmovat i Denis a dnes už i Tequila ???? zatím nevíme co se deje , ale všichni mají znovu antibiotika, někteří i infuze . Držte malickym place ???? 

 

Opět prosím , pomuze každá koruna ???? 2101684287/2010, děkujeme ❤️????????????

 

 Přidávám fotky 

Edit 4.1. 2020

 

Miminka jsou z nejhorisho venku ❤️???? Díky správné, byť drahé léčbě , transfuzích , mléčka od RC s cololostrem, puppyboost pastami atd . Stalo nás to strašně sil, probdělých nocí, nervů, strachu o miminka atd, ale stalo to za to ❤️ všechny deti ( kromě jezevcicka) nám to přežily a krasne nabírají ???? Jedna fenečka má stále horší krve a bere antibiotika, ale to se snad brzy zlepší . 

Miminka už papaji granulky , sólo pasticky, konzervy MAX a pokračujeme v mléčku, které teď budeme měnit na puppy kaši . Moc děkujeme všem za podporu a pomoc, pomáhá každá koruna ❤️ přidáváme fotky a video 

 

Edit 16.12. - malý jezevčík dnes zemřel ????????

Miminka se zatím drží, dnes dostali kromě mraky léku další transfuzi a odebíral se další pes na transfuzi , tímto děkujeme Northovi i majitelce za pomoc ❤️  zítra budeme dělat testy kompatibility krve dárce a krvi miminek . Držte palce a tlapky  ????

 

Edit 15.12.2019 - malý jezevčík se velmi zhoršil ???? dostal opět transfuzi a bojujeme ???? Leukocyty mu ale opět velmi klesly. Máme o nej velké obavy????

 

Štěňátka se drží, dostali opět transfuzi,sliznice už mají konečně náznak růžové barvy, ale stále jsou velmi anemičtí ???? Tímto velmi i děkujeme statečnému Darovi a jeho páníčkům, kteří našim 

miminkům darovali krev ❤️

 

V pátek 13.1. Pozitivní parvoviroza u štěně nalezeného 11.12. , k tomu zauzlovana střeva a musel na operaci . Viz u me na zdi v příspěvku včera . 

 

Dnes, když už jsem si říkala, ze hůře být už nemůže jedeme ještě větší peklo, moji největší noční můru ! 5 štěňat nalezených 12.12.2019 pozitivních na parvovirozu . Stenata mají pouze 3 týdny !!! Mají špatný krevní obraz a nám nezbývá, než se modlit ! ????  miminka mají infuze, transfuze a budeme doufat . Velmi budeme potřebovat finanční pomoc , tohle nemáme šanci utáhnout ! ????  prosime o pomoc i sdílení !! 

Začínám se bát, ze miminka někdo vyhodil pravé kulí parvoviroze ???? 

 

Zároveň prosím , očkuje psy i proti infekčním nemocem jako je parva a další !! Vzteklina opravdu nestačí !!! 

 

Č.Ú. 2101684287/2010 do zprávy “parvoviroza “ 

IBAN: CZ1420100000002101684287

 

Predem moc děkujeme, za každou korunu !!