TÝNA

Pohlaví

Fena

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Briard
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Můj pán mi uhořel a se psí kamarádkou jsme zůstaly samy a bez milovaného člověka. Jmenuji se Týna jsem větší střapatá holka, máma byla briard a táta ovčák, takže jsem krasavice k pohledání, originální slečna a i když mi táhne na šestý rok, jsem zdravá, aktivní a veselá holka, co se ráda vyblbne na zahradě, učím se krásně poslušnosti a užívám si pohybu, volnosti a přízně a pozornosti svých páníčku, které miluji nade vše. na ostatní pejsky žárlím a ráda bych měla páníčka jen pro sebe, jemu dám celé své velké a dobré srdce.
Ráda bych našla milující rodinu, v domě se zahradou, se kterou bychom trávili čas výlety, zábavou, ale i lenošením na gauči, vaše Týna. "

Týna je 6tiletá fenka většího vzrůstu, kolem 25 - 30kg, je to kříženka briarda. Je to veselá holka, plná elánu, aktivní a hravá, hodná a přátelská k lidem. Se psy nemá problém, ale v případě, že se jí nějaký pes postaví, tak reaguje dominantně a vyjede po něm, na ostatní žárlí. Jinak s ní nejsou žádné problémy, je poslušná, ráda se mazlí a je ráda ve společnosti svého pána. Byla by vhodná do domácnosti, kde by byla sama, bez přítomnosti jiných pejsků, nebo třeba menšího hodného psa. Má ráda pohyb, takže by jí určitě vyhovovala aktivní, sportovně založená rodina nebo dlouhé procházky. Její srst je měkká, vhodná ke stříhání, jinak dreduje. Má hygienické návyky a na vodítku netahá, na přivolání dobře reaguje. Ideální pro ni bude bydlení v domě se zahradou v milující rodině, bez malých dětí. Je to skvělá a krásná fena, která si zaslouží ten nej domov, po boku svých páníčku doma, nikoli venku u boudy.
Týna je odblešená, odčervená, čipovaná, očkovaná a kastrovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, návštěva možná po dohodě v dočasné péči s Martou v Čáslavi, na tel: 778 202 632. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz nebo tel : 602 259 705
Za fotečky děkujeme Helena Volencová

Video s Týnou zde : https://www.barrandov.tv/video/176125-barrandov-pomaha-tyna-13-1-2020