Brut - strakatý pitbull s PP - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci

Podrobný popis

Je to jako na horské dráze, jeden pejsek odjede do nového domova a dva přijedou.

A tentokrát mezi těma dvěma byl i náš Brut.

Brut je krásný pejsek plemene pitbull s průkazem původu. Je starý tři roky, takže v nejlepších letech a nejlepší kondici :).

!!Podmínka adopce Brutíka, je jeho kastrace abychom zabránili dalšímu nežádoucímu množení a mohli si být jistí, že si ho jeho nový majitel vzal kvůli němu samotnému a ne kvůli štěnátkům !!

Jaký Brutík je? Inu, dostal se někam, kde neznal nikoho a nic, nemůžeme se mu tedy divit, že je z toho rozhozený. K lidem je nedůvěřivý a opatrný,
z nejistoty se může i ohnat. Prošel základy výchovy a výcviku, takže poslouchat umí. :) Ale má svoji bullí hlavičku, je to trošku tvrdohlavec.

Bohužel si je hodně nejistý, ono to opravdu není jednoduché, žijete se svojí rodinou a najednou se ráno probudíte a jedete někam pryč, odkud se už nevrátíte. Váš pán vás nechá zavřeného za mřížemi s cizími lidmi a spoustou dalších pejsků, kteří štěkají a chtějí odejít domů. :(


Jeho nejistota je bohužel věc, která ho opravdu děsí, chtělo by to tedy zapracovat na tom aby si zase mohl být jistý sám sebou i svým pánem.Také při některé manipulaci, která se mu nezdá nebo ji nezná se může ohnat. Chce to na něj nespěchat aby si vše mohl osvojit a uvědomit si, že se není čeho bát.

Bruta dáme opravdu pouze člověku, který má s chovem tohoto peleme zkušenosti a bude mít nad ním plnou kontrolu!!

Brut je pejsek, který nepohrdne bydlení v teple bytu a nebo v domečku se zahrádkou, přistupem do tepla a bytelným plotem.

Brutík se nesnese s žádným zvířetem a ostatními pejsky.
Brutík samozřejmě není vůbec vhodný k dětem, díky svojí nestabilitě. Nehodí se ani ke starším lidem, protože potřebuje opravdu pevnou ruku a zkušenosti a správné vedení.

 

V případě zájmu o pejska, pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

 

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky:

 

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA

Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

 

Telefon přímo do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00)