Bárny - miminko brazilské fily x staforda - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 4 Icon: Velký (61 cm a více)
Brazilská fila
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci

Podrobný popis

BARNEY BOHUŽEL MOMENTÁLNĚ NENÍ PŘIPRAVEN ODJET DO NOVÉHO DOMOVA.

OBJEVILI SE U NĚJ ZDRAVOTNÍ KOMPLIKACE PSYCHICKÉHO RÁZU A S PEJSKEM MOMENTÁLNĚ PRACUJEME NA ZÍSKÁNÍ DŮVĚRY A ODBOURÁNÍ JEHO STRACHU.

 

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ :)!

 

Jak asi vypadá kombinace brazilské fily a staforda?  Že nevíte? Že jste ještě takového pejska neviděli?

Dovolte mi tedy představit našeho krasavce Bárnyho! 

Bárny je přibližně roční odrostlejší štěnátko, právě brazilské fily a staforda a jak vidíte z obou rodičů si vzal opravdu jenom to nejlepší! 


Povahově je Bárny typické odrostlejší šťendo, nevybouřený divočák, který pomalu ale jistě přichází do psí puberty. Je to ještě mlaďoch, takže si je někdy trochu nejistý tím, co by měl dělat nebo neznámýma lidma, ale jakmile si zvykne, že vy jste ten komu olizuje nos a nosí míčky jste jeho a on váš! Kromě štěněcí hyperaktivity je to pejsek moc hodný a přátelský. Je to opravdu kus krásného a silného pejska. 


Bárny zatím neprošel žádnou řádnou výchovou ani socializací. Nějaké náznaky poslušnosti tam jsou, ale s novým majitelem bude muset Bárny společně všechno ještě trpělivě natrénovat. Máme však podezření, že to bude kluk hrozně šikovná! 

Bárny bude rád bydlet v domečku se zahradou, kde bude běhat, nosit míčky a moct řádit. Stejně tak si zvykne na bydlení v bytě, s dostatkem pohybu a vyžití mu teplo bytu nebude vůbec vadit.


Bárny je vhodný k již velkým dětem nad patnáct let, kde samozřejmě rodiče budou na vzájemný vztah dětí a pejska dohlížet.
Bárny je mladý neposeda, a ke starším lidem to není opravdu vhodný pejsek. Bárny bude svoje páníčky potřebovat hodně dlouho, má celý život před sebou a taky potřebuje pohyb a zábavu, mladou a akční rodinu nebo pána. 

Nejlépe by se hodik k někomu, kdo je sportovně založený nebo k někomu akčnímu. Bude s vámi rád běhat, skákat, blbnout, prostě cokoliv. 

Zatím vychází dobře s ostatními pejsky i jinými zvířátky a nebylo by na škodu kdyby to tak zůstalo.

 

V případě zájmu o pejska, pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

 

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky:

 

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA

Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

 

Telefon přímo do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00)