Wabby - Sweet Fluffy Friend Forever - Vlčí Doly - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Jemný, něžný, milý, přátelský a bystrý psí chlapeček hledá svoji vysněnou rodinu, kterou bude moct milovat a zažije s ní nádherný nezapomenutelný život. 1 rok a 13 kilo touhy po novém domově. Wabby se nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Wabby je hodný a poměrně klidný pejsek, který miluje lidi a dokáže se radovat z každé jejich pozornosti. S radostí si vyskočí pro pohlazení, rozdá tisíc pusinek a je na něm vidět, že v přítomnosti člověka je dokonale šťastný. S dalšími pejsky nemá sebemenší problém, vychází s velkými i malými fenkami i psími kluky.

Rád by našel rodinu, která ho bude brát na procházky a výlety, bude ho milovat, ve které si bude Wabby připadat šťastný a v bezpečí. Wabby hledá domov s přístupem dovnitř, kde bude mít měkký pelíšek, plnou mističku a ruce připravené ho hladit za všech okolností.

Pokud se Vám Wabby líbí, nenechejte ho dlouho čekat.

Očkovaný, čipovaný, odčervený, kastrovaný. Wabby půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Wabbyho nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ.  Děkujeme :)