Rebeca - Don`t Stop Me Now - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Akční, roztomilá, umazlená a nadšená milovnice života hledá stejně aloženou rodinou, se kterou se nebude nikdy nudit, zažije spoustu zábavy, dobrodružství a především lásky. 1 rok a 11 kilo nekonečné energie v bílém střapatém kožíšku. Rebeca je kříženec neurčitého původu, nachází se v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Rebeka k nám přijela špinavá, vystrašená, ze strachu kousala, uhýbala očima. Ležela jsem dlouho u její přepravky, říkala jí, že už se nemusí ničeho bát, že už bude jen dobře. Po dlouhých hodinách mi dovolila se jí dotknout, a ten jediný dotek změnil naprosto všechno ❤️. Mraky odpluly a konečně vyšlo sluníčko, Rebecca se začla usmívat a těšit se ze života. Už se nemusela bát, rozhodla se mi věřit a konečně žít.

Teď už je z ní veselé hravé třeštidlo, které miluje lidi, vrtí ocáskem a s radostí přijímá všechno, co jí život přinese do cesty. Tomu, kdo si ji adoptuje, vnese do života nové zářící světlo.

Rebeca je velmi temperamentní, chytrá a přátelská, veselá a živá. Kvůli své nevyčerpatelné zásobě energie by se hodila spíše do rodinného domku se zahradou, s nutným přístupem dovnitř. Jako ideální rodinu bychom pro ni viděli tu, které nejsou cizí venkovní aktivity, která má ambice zkusit některé psí sporty, která umí zaměstnat nejenom rychlé psí nožky, ale i bystrou hlavičku.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Rebeca půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Rebecu nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopcihttps://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Rebecu, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)