Ajša - Independent Love Forever - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 4 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story z.s.

Podrobný popis

Ajša je fenka, kterou si jedna rodina pred nějakým časem nechala přivézt z Bosny. Měli pocit, že chtějí pomoct tamnímu pejskovi a nabídnout mu domov, avšak po převzetí Ajši si to rozmysleli, nebyla přesně podle jejich představ, a tak zavolali mně, ačkoli jsem s tím neměla nic společného, a ptali se, co teď s ní. Ajša byla z dlouhé cesty a rozpačitého (ne)přijetí celá nervózní, rodina ji hned pustila z vodítka a Ajša si celá vystrašená zalezla do tújí, bála se, co bude následovat.

Když jsem pro ni přijela a tahala ji z tújí ven, ze strachu kousala. Cestou sežrala obě vodítka, na kterých byla v autě přivázaná. Postupně se však u nás zabydlela a udělala obrovský pokrok. Přesto je Ajša stále velmi plachý pes, od radosti na mě sice vyskakuje, dává pacičky, lehce se nechá pohladit, ale tím to končí.
Ajša miluje společnost dalších pejsků, kteří jí dodávají jistotu a klid, ráda si s nimi hraje, spí společně v jednom pelíšku ❤️. Miluje zahradu a všechno známé. V novém prostředí, na vodítku, při kontaktu s cizími lidmi, při jakékoli manipulaci se pokaká ze strachu, kdyby neměla hodně utažený obojek, okamžitě by utekla a už by ji nikdo nechytil.

I když je Ajša svým způsobem velmi složitý pes, věřím, že se do ní někdo zamiluje a nabídne jí domov. Je velmi jemná a citlivá, dokáže se radovat jako malé dítě, hrát si a běhat, jako by na světě nic zábavnější neexistovalo. Miluje lidi, ale potřebuje, aby uznávali její životní prostor.
Ajša potřebuje psího brášku nebo sestřičku, rozumí si s malými i velkými psy. Hodila by se k někomu, kdo žije klidným stylem života, bydlí v domě se zahradou, bez ambicí procházek a výletů. Když by chtěla rodina někam vyrazit, Ajša na ně trpělivě počká doma a bude štěstím bez sebe, že se jí její lidé zase vrátili.
Ajša má kolem 3 - 4 let, je velká - má cca 30 kilo. Je očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Připravená se do Vás zamilovat.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Ajša půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 2.500 Kč. V případě zájmu o Ajšu nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopcihttps://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Ajšu, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)