Damir - Big Little Angel - Vlčí Doly - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

11 měsíců

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 11m Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Něžný, aktivní a veselý štěněčí chlapeček, milující všechny lidi i pejsky, hledá svoji vysněnou rodinu, které bude moct stát po boku v dobrém i zlém, zažije s ní spoustu dobrodružstí a ještě víc lásky. 7 měsíců a 20 kilo nekonečné psí věrnosti. Damir je kříženec zřejmě bull plemene, nachází se v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Damir je úžasný psí chlapeček, jeho tělíčko roste rychleji, než jeho psí duše. Chová se stále jako štěňátko, rád si hraje s dalšími psími kámoši, honí se s nimi po zahradě. Nemá problém s malými ani velkými pejsky, fenkami ani samci. Ještě sice úplně nedospěl, ale pokud nový majitel neudělá zásadní chybu ve výchově, měl by z Damira vyrůst zdravě sebevědomý pohodový pes.

Damir ze všeho nejvíc miluje lidi a za jejich přítomnost by dal klidně i večerní porci granulek. A to je co říct, protože Damir moc rád jí :). Rád by našel svoji člověčí rodinu, která by se nelekla bull krve, která mu koluje v žilách, ani jeho velikosti, do které jednou možná doroste. Rodinu, která ho bude brát na výlety, naučí ho všechny potřebné psí dovednosti a hlavně mu nabídne nekonečnou lásku a pocit jistoty.

Damir je velmi společenský pes, nejraději by byl neustále po boku svému člověku, ale bez problému zvládá i chvíle samoty. Hledáme pro něj domov s přístupem dovnitř, s dostatkem pohybu a potřebné výchovy. Hledáme člověka, který s nadhledem a klidem zvládne výchovu psího puberťáka, člověka, který si uvědomuje zodpovědnost spojenou s pořízením pejska. Který hledá věrného psího parťáka.

Pokud se Vám Damir líbí, ozvěte se mu, ať nemusí dlouho čekat.

Očkovaný, čipovaný, odčervený. Damir půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. V případě zájmu o Damira nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Damira, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)