Sisi - rezervovaná

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Střední (31-60 cm)

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Podrobný popis

Sisi
Věk: téměř 3 roky
Velikost : střední ( 20,6 kg)
Snášenlivost: děti , pejsci, fenky, kočky, lidé - ke všem snášenlivá
Nachází se: Jesenice u Prahy
Kontakt: fb : Mony Naa, Tel: 723683561

A je to tu, naše klabatá princezna Sisi plemene anglický bulteriér se již začíná pomalu rozhlížet po novém, trvalém domově. Sisi je skoro tří letá bulí holka s průkazem původu a však v PET kvalitě ( není tedy určena do chovu). Je naprosto bezproblémová, snese se s fenkami, pejsci ji nevadí, do nového domova může jít jako společnice k domácímu psů, ale rozněž jako jedináček, který si bude užívat páníčkovo náklonnosti a mazlení. S ostatníma zvířátkama problém nemá.

V dočasné péči žije v psí smečce, s kočičkama i hlodavcem. Venku je přátelská a zvídavá. Sisi bude spokojená jak v bytě s dostatkem procházek a zaměstnání hlavičky, tak i v domě se zahradou, ovšem s přístupem do domu. Určitě by ji bavilo aktivní vyžití v oblasti sportu.

V domácnosti nic neničí, a hygienu má na jedničku. Sousedy by rušit neměla, doma neštěká, pouze si občas kňourne, to trvá max do deseti minut, i když poslední dobou to zkusí pouze při zavření dveří a pak je klid. Fenka se hodí k dětem, je k nim naprosto opatrná a něžná, samozřejmně musí být dítko rozumné, chápavé a musí vědět, jak se k pejskovi chovat.

Sisi půjde do nového domova očkovaná, čipovaná, kastrovaná, po podpisu adopční smlouvy. Adopční poplatek činí 1500 Kč.