Bětka

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Německý ovčák v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Bětku, jak byla původně pojmenovaná, jsme prevzali v září 2019 z jimlínského útulku, ve kterém nemohla nadále zůstat. ( U  naší dočasnet dostala jméno Bára.) Báry zdravotní stav nebyl s útulkovým režimem moc slučitelný, a tak jsme se domluvily na přesunu k nám. Do útulku se tak vydala paníLenka Hrubešová, která má již v doživotní péči další naše doživotní pejsky.

Podle zpráv z útulku měla Barborka trpět pravděpodobně epilepsií, což se naštěstí zatím nepotvrdilo. Dále Barborka velmi špatně vidí na jedno oko a má problémy s dýcháním. V době přijetí k nám také chroptila a měla velký otok hlavy. V současné době je její stav mnohem lepší, otok se nám podařilo vyřešit a doposud neměla jediný záchvat. Nyní jsou v řešení oči a chroptění, které už není zdaleka tak silné, jako v době přijetí. Barborku tak v příštím týdnu čeká rhinoskopie (vyšetření nosních dutin) a posléze se zaměříme na příčinu problému s jejím zrakem.

Co se týká Barborky povahy, tak k lidem je neskutečně přátelská, ale co se týká ostatních psů, tak vůči nim je spíš dominantnější. Kočky sem tam prožene, ale nic víc..

Vzhledem k tomu, že jsou Barborce teprve 2 roky, tak uvidíme, jak dopadnou zbylá vyšetření a podle toho se rozhodne.

 

BĚTKA JE K ADOPCI.


více k Báře na https://www.facebook.com/blackest.sheep.180/media_set?set=a.585305192253318&type=3