Ben - Your Personal SuperHero - Včí Doly - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 2 Icon: Velký (61 cm a více)
Australský ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Nádherný, vyrovnaný a věčně dobře naladěný pohodář hledá svoji rodinu, se kterou zažije spoustu dobrodružství, a do které se bude moc zamilovat psí nekonečnou láskou. 2 roky a 25 kilo na čtyřech běhacích pacičkách. Ben je kříženec australského ovčáka a nachází se v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Ben žil do svých 2 let  se svým páníčkem v Jeseníkách. Benův majitel zastával názor, že k domu patří pes, a tak měl Bena. Ben prožil většinu času na dvorku, často na řetězu, občas běhal sám po vesnici, občas na ní i přespal, když se nestihl domů vrátit včas. Sousedé, kteří jednou za 14 přijeli na chalupu, brávali Bena na procházky, naučili ho sedni a podávat pacičku. Dá se říct, že Ben na tyto víkendy vyloženě čekal, protože nic lepšího dosud nazažil. Nedávno se Benův páníček dostal do nemocnice, ze které se už nejspíš nevrátí, a tak Ben dostal šanci na lepší život.

Ben je neskutečně vděčný a skromný pes. Nezná hračky, pamlsky, pelíšek ani hru s dalšími psími kamarády. Vše nové přijímá opatrně a s respektem, je ale neuvěřitelně zvídavý a každý den dělá nové a nové pokroky.

Ben hledá aktivní rodinu, která ho bude brát na procházky a výlety, čím víc jeho lidé budou mít chuť trávit volný čas v přírodě, tím bude Ben nadšenější a spokojenější. Beník by rád vyzkoušel canicross, dogtrekking. Určitě by se mu líbilo i na cvičáku. Je to bystrý a chytrý pejsek. Zatím je zvyklý spávat na chodbě, kde nic neničí, leží v klidu na své dece a čeká, kdy bude moct zase běhat s větrem o závod. Ben se hodí k dalšímu pejskovi, může být ale i psí jedináček. Obě role si bude nadšeně užívat.

Pokud se Vám Ben líbí a máte chuť ho udělat šťastným, určitě ho nenechejte dlouho čekat. Je to skvělý a úžasný pes, pan dokonalý.

Očkovaný, čipovaný, odčervený. Beník půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. V případě zájmu o Bena nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Bena, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)