Kájínek - hyper mopsík X K ADOPCI OD 24.1. 2020 - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Mops
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci

Podrobný popis

Tenktorát to není bull, tentokrát je to Kája! :)

A co je Kájínek vlastně zač? Je to fešácký mopsí křízenec, starý přibližně jeden rok. A jak už to tak u odrostlého štenda bývá je to pěkný divoch! :) Jeho nátura mu k jeho divoké povahě do vínku přidává také trošku hyperaktivity. Kájík je však hodný pejsek, jenom trošku svéhlavý a zatím nevybouřený. Není to však nic, co by se nedalo časem podchytit.
Kájínek je pejsek mladý a s novým páníčekm se musí společně vše naučit :).

K jeho velkému neduhu patří bohužel útěkářství, také to není věč, která by se nedala vyřešit bude to však chtít trpělivost a pořádně zaměstnat tu jeho hlavičku a nožičky aby Kájík neměl už důvod utíkat. S dostatkem pohybu a zábavy jde všechno a napravili se už větší bouřliváci, tak proč ne náš Kájík? :)

Další věc které jsme si u Káji všimli jsou náznaky separační úzkosti, bylo by tedy dobré aby nový majitel byl člověk, který pracuje z domova, případně si bude moct brát Kájinka sebou do prácea a postupně na tom budou společně pracovat a odbourávat
tento problém. :)


Kájík je pejsek velmi šikovná a ničeho se nezalekne, vůbec to není špatný kandidát například na agility, canicros a podobně! :)

Kájínek má sice pár nešvarů, které postupem času určitě půjdou odbourat, ale nepatří k nim vztah k dětem, ten má přímo ukázkový a nevadí mu ani děti menší! Také nepohrdne aktivními, staršími páníčky, kteří tohohle neposedu zvladánou zaměstnat.

Kájínek by vzal za vděk bydlením v domečku se zahradou a řádným plotem, ale nevadilo by mu bydle ani v teple bytu. :)

Nemá problém se kamarádit s pejky ani s ostatními zvířátky, jeho vztah k nim je dobrý a bylo by dobře v tomto kladném vztahu pokračovat.

V případě zájmu o pejska, pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

 

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky:

 

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA

Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

 

Telefon přímo do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00)