Jaspis - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Podrobný popis

Jméno Jaspis
Věk: 4-5 let
Velikost: malá, cca 8 kg
Snášenlivost: psi, kočičky, koně bez problémů
Nachází se: Klučov (u Českého Brodu)
Kontakt: Lucie Šubrová, tel. 774922111 – volejte prosím po 19. hodině, na SMS není v silách dočaskářky reagovat. Děkujeme za pochopení.

Jaspis je další z pejsků ze zrušené množírny ve Zlatých Horách. Je to bojínek, který bude potřebovat více času a trpělivosti, než si v novém domově zvykne. Pak je z něho ale nesmírný mazlíček, který svoji rodinu nesmírně miluje. Co to znamená hrát si, to se teprve učí. Samotu zvládá naprosto bez problémů, neštěká, nic neničí a trpělivě čeká, až se mu ta jeho dvounohá smečka vrátí domů. Pokud žije v klidném prostředí, zvládá hygienu na 100 %. V sídlištní zástavbě a rušném prostředí je natolik vystresovaný, že potřebu venku nemá odvahu udělat.
Vzhledem ke své povaze hledá domov v domečku se zahrádkou v klidném prostředí. Nevyžaduje dlouhé procházky, nejspokojenější je na dobře zajištěné zahrádce, kde se cítí v bezpečí a s radostí se vyběhá. Určitě není vhodný k malým dětem. Ideální by pro něho byl domov bez dětí, klidně s psím parťákem, se kterým by si zařádil na zahrádce a pak by se šel tulit k páníčkům na gauč a v klídku s nimi sledoval televizi.
Do adopce půjde očkovaný, odčervený, kastrovaný a po podpisu adopční smlouvy. Adopční poplatek je 1500 Kč.