Robin - odvážný stafordširský teriér - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci

Podrobný popis

Ne ne není to Robin Hood i když by vlastně mohl! Svojí odvahou se náš Robin vyrovná leckterým hrdinům! :)

Takže teď už k tomu našemu hrdinovi!
Robík je přibližně dvouletý křízenec stafordšírského teriéra. Je to mladý pejsek a jak bychom mohli od mladého pejska očekávat, energie má celý ranec, může polovinu rozdat a pořád mu ještě zbude dost na to aby blbnul, lítal a hrál si. Robin je přátelský pejsek, který zatím není moc socializovaný, to by ale nebyl náš Robin aby mu tohle stálo v cestě. Socializace je sice ještě v počátku, ale on jde do všeho po hlavě, odvážně a bez ostychu jako ten Robin Hood! :)

Je to kluk šikovná a tak již umí pěkně chodit na vodítku, a také základní povely mu nejsou cizí. Velmi rád se bude učit dál šikovný je na to dost. Chce to na něj nespěchat a trpělivě ho všechno pomalu naučit aby z něho byl úžasný pes!

Robin je, jako většina pejsků ze začátku trošku ostýchavý, ale když ze sebe uděláte jeho pána a dáte mu trošku času na to si zvyknout, vyloupne se z něj mazel umazlená! :)

Robinek by rád bydlel klidně v bytě nebo i v domečku se zahradou, která bude mít řádné oplocení.
Svým élánem se hodí ke sportovně založeným lidem, se kterými bude rád podnikat cokoliv, pohyb on opravdu miluje.

Do nového domova může Robík odejít k psí kámarádce, ty on má rád. S psími kluky také vychází, ale musí proběhnout vzájemné sympatie. S ostatními zvířátky kamarád není, a do společné domácnosti k nim tedy nemůže.

Robin je opravdu energické torpédo a nehodí se tedy ke starším lidem. On potřebuje běhat, běhat a běhat. A u starších lidí by to pro něj něbylo úplně ono.

Bohužel Robin má také své negativum a to je jeho minulost. Nevyrostl bohužel v příkladné rodině, ale v jistém společenství a nikdo dobře neví co se mu přesně dělo. Nezná tedy žádné hranice a kousnutí, které vás už opravdu bolí, on bere pořád jako hru. Nikdo ho bohužel nenaučil jak a co se správně může.

Půjde tedy do adopce, pouze k opravdu zkušenému člověku!

 

V případě zájmu o pejska, pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

 

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky:

 

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA

Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

 

Telefon přímo do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00)