FREDY von Dočasky - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Hustopeče
Region: Jihomoravský
Datum nálezu: 01.05.2019
Akt. umístění: Dočasky.cz

Podrobný popis

Jsem FRED, pro přátele FREDÍK. Mě a moji mámu Lolu našli loni o prázdninách běhat u dálnice v Hustopečích. Policisté nás zachránili a umístili do záchytných kotců, ale náš páneček už pro nás nepřišel. Máma byla klidná a moc hodná. Tety z Dočasky.cz jí vzaly k panovi doktorovi a protože byla i zdravá (až na drát v žaludku, pozn. redakce), daly jí šanci na umisťovací výstavě a našly jí nový domov. Rok uplynul a já jsem v záchytu pořád, tak přišly i pro mě. Věří, že mám velkou šanci vybrat si novou rodinu.

I já už jsem fajn pes, velmi hravý a přátelský. Miluju lidi, malé i velké, hróóózně rád jim olizuju obličej :-D
Na šmajdy chodím rád, parádně umím řídit auto, taky chodím plavat a náramně mě baví honit se za aportem. Občas bafnu na psí chuligány. Ale prý jsem spíše takové přerostlé mimino a třeštiprdlo, než agresor. Psí holky každopádně zbožňuju, na velikosti mi nezáleží.

Říkají o mně, že jsem velice zvídavý a rychle jsem se naučil základni povely. Potřebuju dopilovat klidnou chůzi na vodítku, protože jsem silák a utáhl bych sáňky, ale s plnou kapsou pamlsků mě hravě zmákne každý jen trochu ofrklý člověk. Nééé, že bych se potřeboval přetahovat, ale vybírám si a občas rád provokuju ke hře. Sranda přece musí být, i když život není peříčko.

Narodil jsem se před 2 a půl rokem, štěňata už mít nemůžu, kočky jsem zatím nepotkal, tak nevím, jestli bych je olizoval, nebo raději honil. S koňmi vycházím v pohodě. Jsem si tak říkal, že hlídat zahradu, nebo selské stavení může být mým životním posláním, ale kdyby to byla jen bouda, co jí vy lidi říkáte byt, asi bych se taky nezlobil.

Pošlete mi své nabídky na adopce@docasky.cz
Tetky na to mrknou a třeba zavolají zrovinka Vám a pak se potkáme ;-)
Čus, váš Fredy