DENNY(n)

Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Pardubický
Akt. umístění: Unie práv zvířat, z.s.

Podrobný popis

DENY - PSÍ DĚDEČEK K ADOPCI
Do svých pěti let žil normální, běžný život bytového pejska v rodině.....takový, jaký si žijí tisíce psů.
Proč se ho zbavili, proč ho rodina takto najednou odepsala ví jen Bůh.
Denyho dali do ústavu pro sociálně slabé děti. Žil na dvoře v kotci. O Denyho se tam starala slečna. Celých 6 let. Měla ho moc ráda a pejskovi se věnovala. Ale nic není na pořád....lidé přicházejí a zase odcházejí. Slečna opustila ústav a Deny zůstal sám. Pro všechny starý a nepotřebný O jeho osudu mělo být rozhodnuto. Kdo by chtěl starého, černého psa. Dostal nálepku "neadoptovatelný" a jeho život měl být ukončen. Naštěstí se našli Andělé, co dokázali zvrátit jeho osud a Deny se dostal do útulku. Řekněte sami.....má šanci na svůj poslední domov v životě? Samozřejmě že ANO. Čumáček má prokvetlý šedivým chloupky a každý návštěvník co projde okolo, dělá jako by byl neviditelný.
Denymu táhne na 11 rok. U něj je věk pouze a jenom číslo. Je to zdravý 16 kilový hafan výškou ke kolenům. Je vitální, energický a zdravý. On bude dělat radost lidem ještě spoustu let. Je nenáročný a skromný. Má rád lidskou společnost a hodí se ke komukoliv. Každý ho zvládne.....i starší lidé by v něm měli ideálního čtyřnohého přítele.
Deny je očkovaný, čipovaný a kastrovaný. Je vhodný jako jedináček, protože se nemusí s ostatními pejsky. Není to jeho vina. Ale zřejmě s nimi nikdy nežil a nikdo ho nezvykal na psí kámoše. Nejlépe se hodí do domku se zahradou a přístupem dovnitř.
Samozřejmostí je adopční smlouva a veškeré náležitosti spojené s adopcí.
Zájemci o Denyho mohou volat nebo psát na číslo +420 606 175 317 (později odpoledne a večer)