FREDDY

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Střední (31-60 cm)

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

⚠️⚠️FREDDY hledá domov či dočasku ????????????

"Haf! Jmenuji se Fred a rád bych vám pověděl svůj příbeh.
Nebojte, nebudu to prodlužovat!
Vzal si mě starý, hodný pán už jako štěně a řekl mi, že jsem prý kříženec labradoodla a českého horského psa.
Žiji s ním už 7 let a jsem mu tak věrný, jak jen pes může věrný svému pánovi být.
I když je můj nynejší páníček starý, naučil mě základní povely, které za piškotek zvládám na výbornou! Prvních pár let jsem vyrůstal v domě se zahradou, naučil jsem se pak s páníčkem žít i v bytě a hygienu mám osvojenou na jedničku s hvězdičkou. Přesto bych ale potřeboval žít v domě se zahradou s přístupem dovnitř, abych se pořádně vyběhal!
Bojím se dětí na koloběžkách, chlapů a nemám rád psy, zato sanitky miluju a když jsem na procházce rád na jejich houkání vyjuuu!
I když mi chybí správná socializace, jsem zvyklý na košík a myslím si, že se mnou lze pracovat! Hledám nové páníčky, jelikož můj stávající je už starý děda a už můj temperament a sílu nezvládá. On moc dobře ví, že bych se potřeboval proběhnout, hrát si a poznávat nové věci. Někdy se na návštěvu křením a oni si myslí, že na ně vrčím, to ale není pravda! Já se na návštěvu moc rád usmívám. Na to, že jsem takové tele, jsem celkem slušně vychovaný (neskáču na návštěvu, o pohlazení si říkám pouze vtíráním hlavy a nebořím nábytek, paní páníčová je na vozíku a nikdy jsem na ní neskočil.) "

Fred:
7 let, nevykastrovaný, zdravý pes, temperamentní, má rád piškoty, bojí se ze začátku chlapů, bojí se dětí na koloběžkách a ostatních psů (tzn. žádná socializace).
Podmínka adopce: Původní majitel by se rád jezdil na Freda podívat, jak se mu daří a jak je s ním zacházeno, svého psa opravdu miluje, už na něj ale nestačí.
Je ochotný zaplatit odborný výcvik a socializaci.
Nyní se nachází na Praze 6, Petřiny.
pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel: 608 175 425