Fanoušek - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

14 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 14 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Doufám v zázrak, doufám v konečně krásný domov, jistotu, plnou náruč lásky, kterou jsem nikdy nepoznal.
 
Jsem Fanoušek, je mi přes 10 let, ale přesně bohužel nevím. Mám 8,5 kg, měl bych mít cca o 4 kg více, ale přibrat se mi nedaří. Věřím, že pokud najdu svůj vysněný domov, nebudu už jen kostřička. Láska dělá divy.
 
První jsem měl pána, se kterým jsme přišli o domov. Není tedy divu, že mám v sobě i několik broků, které mi ovšem nikterak nevadí. Poté jsem skončil v útulku, kde jsem byl několik měsíců, nikdo mě nechtěl. Nyní čekám pod spolkem Psí senioři v nouzi.
 
Jsem moc hodný, mazlivý, pusinkující. Doma se chovám hezky, poslouchám, neničím, přehnaně neštěkám, hygienické návyky dodržuji. Na vodítku umím. V autě o mně nevíte. Veškerou manipulaci snesu, dočasná panička mě koupe, utírá tlapky. I na veterináře jsem byl hodný.
 
Mohu ke psům, fenám, kočkám. Nyní mám šest dočasných kamarádů, se kterými jsem bez problému. Jsem vhodný i k dětem, starším lidem.
 
Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný. Vidím, slyším, srdíčko a velmi podrobné krevní testy mám v pořádku. Mám nemocný loket, který je doporučeno několikrát ročně monitorovat – rentgen. Užívám pouze kloubní výživu, kterou dostanu s sebou :-)
 
Podepisuje se smlouva a hradí symbolický poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Volejte na 776666258, Chrást, okres Nymburk (u Prahy).