LINDA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

17 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 17 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Mělník
Region: Středočeský
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník

Podrobný popis

Linda je velmi přátelská, pozorná, mazlivá a milá fenka. Není vhodná k jiným zvířatům a malým dětem. I vzhledem k jejímu věku je velmi vitální. Linda má základní výcvik, ale i tak potřebuje páníčka, který s ní bude i nadále pracovat a věnovat jí dostatek času. Ideální hlídač pro lidi s RD.

Info od Blondee Monic a Výcvik Psů Obrany (Martin Sýkora):
LINDA: Starší psí dáma, která svůj věk velmi schopně dokáže utajit .Je hodně vitální, ráda si kousne na rukáv a je z ní v ten moment téměř "puberťák". Vůči lidem není zlá, někdy je však poněkud nedůvěřivá. Je to dost individuální. Pokud si k ní člověk najde cestu, péči a lásku bude věrně oplácet. Při získání důvěry je kontaktní, má ráda společnost. Umí i překonávat překážky typu vyšší plot. Co se vztahu k jiným psím jedincům týká, k fenkám přátelská není.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.902120923164069.1073742019.174396225936546&type=3


*************************************************
DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
V případě zájmu o námi nabízeného pejska, prosím, volejte na telefonní číslo 602 144 145, emailové dotazy nestíháme vyřizovat, navíc vyžadujeme telefonický kontakt se zájemcem, protože chceme znát podmínky, do kterých bude případně pejsek umístěn. Na komentáře na Facebooku není v našich silách reagovat, neboť jich je opravdu mnoho. Fyzická péče o zvířata na útulku má vždycky přednost před ostatními činnostmi, které se tak vyřizují občas se značným zpožděním. Děkujeme za pochopení. Podrobné informace k adopci najdete na tomto odkaze: http://www.msoz.cz/inpage/informace-k-adopci/

KONTAKT: 602 144 145