Roztomilá Dorotka

Pohlaví

Fena

Věk

12 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 12 Icon: Malý (do 30 cm)
Pudl
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Panička zemřela a já se ocitla i se svou dcerou v útulku. I když se o nás poslední dobu panička dobře nestarala, byly jsme v teple, na gauči. V útulku jsme stály v kotci, klepaly se zimou, bály se, co bude dál. Protože jsme urgentně potřebovaly do tepla, ostříhat, … pracovnice útulku zavolaly spolku Psí senioři v nouzi, který nás přijal do domácí péče. Moc si přejeme mít co nejdříve krásný domov plný lásky, kterou Vám budeme oplácet.

Já jsem Dorotka, kříženka pudla, mám 9,5 kg, cca 12 let. Jsem drobná, roztomilá, hodná, MOC mazlivá, poslušná. Tulím se, zabořím hlavičku do dlaní a prosím o drbání. Hygienické návyky mám, neničím. Na vodítku chodím hezky. V autě jsem hodná. Manipulaci snesu, i u stříhání jsem byla hodná.

Mohu i ke starším lidem, rozumným dětem, všem psům, fenám, ostatním domácím zvířatům. Domov hledám v bytě nebo v domku (jen jako mazlík!), u pánů, kteří se mnou budou co nejvíce. Doufám v zázrak, a to v pány, kteří dají domov mně i mé dceři Babetce (cca 8 let, 11 kg, na společné foto). Pokud by se tak nestalo, přála bych si mít alespoň jednoho jiného psího kamaráda.

Beru léky na srdíčko. 9.12. jdu na operaci (kastrace a odstranění sleziny), poté budu k adopci. Krevní testy mám v pořádku. Jsem čipovaná, odčervená, odblešená, budu přeočkovaná.

Volejte na 776666258, Chrást u Prahy (okres Nymburk). Podepisuje se smlouva a hradí poplatek.