Tara ❤ Your Little Snowflake ❤

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Handipet Rescue

Podrobný popis

Sněhobílá princezna Taruška hledá opravdového hrdinu. Čeká na něj v azylu už dlouhé měsíce, ale stále se nevzdává naděje. Věří, že jednoho dne se otevřou dveře a vstoupí spanilý rytíř s laskavým srdcem a náručí plnou plyšáků, který si ji odveze ve svém kočáře. A budou spolu žít v domečku se zahrádkou šťastně až navěky.

Tara je mladá fenečka, sotva dvouletá, a celý život má před sebou. Miluje procházky a mazlení, nechá se donekonečna drbat za ušima a bude vám přitom vyprávět svoje psí pohádky. Je nádherně "upovídaná" a pro lidskou lásku a pozornost by udělala snad i kotrmelec. Zbožňuje hračky, které potají krade všem ostatním pejskům a hromadí si je ve svém pelíšku. Bylo by tedy ze všeho nejlepší, kdyby ji v novém domově čekal uvítací výbor složený z plyšáků všech barev i velikostí :)

Taruška je ochrnutá a nemůže se postavit na zadní tlapky. Ale to z ní nedělá podřadného pejska, který si nezaslouží svou milující rodinu. Jen pejska, který si sebou do nového domova odveze i svůj vlastní vozíček. Jsme si jistí, že už se staly i větší zázraky. ❤ Někde na světě, mezi miliony ostatních duší, je i ta, která je připravená dát Tarušce veškerou potřebnou péči. A na oplátku získat tu nejčistší a nejvěrnější psí lásku, jaká existuje. ❤

Očkovaná, ošetřená pipetou Advocate, kastrovaná, čipovaná. Adopční poplatek 3.900Kč

!Podmínkou je sepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3.900Kč!

V případě zájmu volejte na telefonní číslo 773 554 464 nebo pište na e-mail jana@petheroes.cz :)

Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Tarušku, transparentní účet 2500405636 / 2010, VS 1403 :)