Mutzi ❤ Your Big Buddy ❤

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 1 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Handipet Rescue

Podrobný popis

Extra velká porce upřímné štěněcí lásky v heboučkém plandavém kožíšku. Mutzi hledá páníčka, který se nezalekne zodpovědnosti, výchovy a je připravený obětovat nějaký ten pelech na rozkousání, než se Mutzík vytáhne z nohatého mláďátka do pořádného psa. Odměnou mu bude ten nejvěrnější společník a kamarád, který pro něj udělá co mu na očích uvidí.

Mutzi bude sice zpočátku maličko ostýchavý, ale jakmile se v novém domově rozkouká, projeví se naplno jeho veselá a hravá povaha. Miluje všechny lidi bez rozdílu, ale protože je vlivem neurologického postižení trošku neohrabaný, nehodí se do rodiny s malými dětmi nebo ke starším páníčkům, kterým by na něj nemusely stačit síly. Mutzi je takové slůně v porcelánu, neuvědomuje si svoji sílu a velikost a v bezbřehém nadšení je schopný zbourat své nejbližší jako kuželky. Ale protože v dospělosti bude vážit přibližně 50 kilo a měřit až 65 centimetrů v kohoutku, není se čemu divit. O to víc lásky mu kouká z těch jeho nádherných čokoládových očí.

Je zvyklý na společnost několika dalších psů a vychází s nimi bez problému. Má rád svoje známé prostředí a svoje jisté místečko. ❤ Pokud se rozhodnete dopřát mu život v milující rodině, mnohonásobně se vám za vaši lásku odvděčí. ❤

Očkovaný, ošetřený pipetou Advocate, kastrovaný, čipovaný. Adopční poplatek 3.900 Kč

!Podmínkou je sepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku ve výši 3.900Kč!

V případě zájmu volejte na telefonní číslo 773 554 464 nebo pište na e-mail jana@petheroes.cz :)