BENÍČEK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

12 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 12 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Benny a jsem jorkšírek jako lusk. Moje panička odešla navždy a její příbuzný měl chtěl poslat šupem za ní. Ovšem zakročila hodná teta z dočasek a už jsem u ní. Zvládl jsem to dobře, jsem mazlínek a úžasňák, veselý pohodový brouček do náruče a i když jsem skoro dědeček, jsem vitální a moc fajn. Vážím 3,2 kila, jsem mazel, spinkám v pelíšku,protože nikam nevyskočím a rád si pospím. Nevadí mi žádní pejsci, jsem čistotný a poslušný. Rád bych našel pohodovou paničku, nebo páníčky, co mě budou mít rádi, budou mít na mě čas, protože jsem nerad sám. Všude se vám vejdu s sebou a nebudu zlobit , váš Beník."

Benny, 11 let, maličký skřítek, veselý vitalni jorkšírek. Jen nerad doma sam, ze zacatku muze stekat, ale pak si zvykne a vydrzi i max 8h, ale urcite ne denne, ma rad spolecnost, casto se chodi mazlit, je zvykly spat v pelisku, do postele ani na gauc nevyskoci, vetsinu dne spí nebo se chce mazlit. Ostatní pejsky zvládá uplne v pohode, venku si hledi sveho, neocuchava, neznackuje, ostatnich psu si vice mene nevsima, fenky ignoruje uplne, se psama se pozdravi, venku je hodny, posloucha, umi krasne na voditku. Není už moc na hrani, ale obcas prinese hracku a chce aportovat.
Muze byt sam i s klidnym psim partakem. Mladou fenku v dočasce trpelive ignoruje, kdyz do nej dorazi a chce si hrat.
Beník je bezproblemovy klidas, vdecny za kazde pohlazeni, zvlada veskerou manipulaci, koupani, u cesani trochu protestuje, ale necha se, lidi ma moc rad. Netreba s ním vstavat brzo na venceni, rád si pospí a o vyvenčení si řekne. Je to skvělý pejsek, který si zaslouží úžasnou rodinku.

Beník je odčerveným očkovaný, čipovaný, trvale je již dlouhodobě na speciální slinivkové dietě Hills i/d low fatt, (kterou mu doživotně budeme poskytovat) nic jiného nesmí. Krevní testy problém potrvdily, nicméně ho to jinak neomezuje,čeká ho kastrace a odstranení zubního kamene. Má luxace patel (kolenní čéšky) což ho nijak nelimituje v chůzi, je potřeba mu udržet váhu, aby na nožičky neměl vetší zátěž.

Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, DOčasky De De z.s. Praha, návštěva možná po dohodě s dočaskářkou Katkou na tel : 728 062 237. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel, 602 259 705