Alexander, Saša - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

16 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 16 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Alexander - Saša, krásný královský pudl, „aristokrat“ s průkazem původu (chovatelská stanice již neexistuje). Mám 21 kg, 12 let, ale tento věk byste mi netipli.

Celý život jsem žil uvnitř, svým lidem jsem byl stále nablízku. Nevím, co se stalo, ale najednou jsem se potuloval sám, po lesích. Byl jsem odchycen a umístěn do útulku. Obrovský šok pro mě, z teplého pelíšku do kotce, zima, tolik štěkajících pejsků… Jen jsem stál na místě, klepal se, útulek jsem nezvládal. Po nějaké době jsem se dostal do dočasné péče, odkud hledám ten nejkrásnější domov, již napořád.

Hygienické návyky mám 100%, neničím. Rád se pomazlím, přitulím, budu Vám stále za patami. Jako každý pudl jsem svým lidem oddaný, miluji jejich přítomnost. Proto bych měl rád pány, kteří se mnou budou co nejvíce. V autě jsem hodný. Na vodítku umím, procházky mám rád. Manipulaci snesu, ale když se mi něco hodně nelíbí, mám svou hlavu. Nejsem tedy vhodný k dětem a k začátečníkům.

Se psy i fenami jsem bez problémů, mohl bych i ke kočkám. Domov hledám pouze uvnitř (ne kotec, bouda, celé dny sám na zahradě).

Jsem kastrovaný, čipovaný, přeočkování mě čeká, zoubky mám vyčištěné, krevní testy i srdíčko v pořádku. Hůře vidím (šedý zákal).

Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. 776666258, Psí senioři v nouzi, z.s., Chrást, okres Nymburk (cca 30 km od Prahy)