Naďa - Amazing Little Angel - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Něžná, hodná a utulená princezna hledá svoji vysněnou rodinu. 9 měsíců a 5 kilo dokonalé roztomilosti a krásy v zrzavém provedení. Naďa se nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech.

Naděnka je umazlená panenka, v noci se k Vám přikrade do postele, ani o ní nevíte. Ráno se pak budete podivovat, kdo se to k Vám tulí na polštáři. Od ostatních pejsků si zpočátku drží odstup, pozoruje je, po chvilce si ale dodá odvahy a po krátkém očichání je s nimi kámoška. Neumí si zatím hrát, ale věřím, že na to brzy v klidném prostředí domova přijde. Naďa miluje procházky, krásně chodí na vodítku. Je ale duší teriér, proto si musí být rodina opravdu jistá, že na ně Naďa reaguje, než ji poprvé pustí na volno. Ze stejného důvodu ji po předchozích zkušenostech nedoporučujeme do domácnosti s kočkou, králíčkem, morčetem a podobně. Naďa má tendence je honit.

Hledáme pro Naďu rodinu, u které bude moct bydlet uvnitř domu / bytu, v blízkosti svých milovaných. Naděnka se moc ráda mazlí, proto přístup do postele nebo na gauč je víc než vítaný. Hodí do rodiny s dalším hodným pejskem nebo i dětma. Naděnka už svoji novou milující rodinu netrpělivě vyhlíží, nenechte ji proto dlouho čekat a ozvěte se jí.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Naďa půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Naděnku nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Naděnku, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :).