Terry (n)

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Unie práv zvířat, z.s.

Podrobný popis

No koukejte jak jsem fotogenickej, taky krásnej, velkej, veselej a šťastnej pes.
Ale vždycky tomu tak nebylo. Zachranili mne a mýho bráchu Piškota od bezdomovce. Jenže on už domov má a já pořád nic. Zůstal jsem ve výběhu sám a je mi teda fakt smutno. Zatím trénuju běh za míčkem, hraní a klidně se i stojku na hlavě naučím, pokud si to moje rodinka bude přát.
Pořád koukám na vrátka kdy se otevřou a někdo na mně zavolá: "pojď sem Terry, dneska jedeš domů".....dostanu na krk nový obojek, vodítko a já poslušně nastoupím do auta....a pak už s nima budu jen šťastnej a taky budu mít ten domov. Ten, jak o tom pořád všichni mluví
Jenže velký a černý psi to prej maj blbý. To víte no, taky bych byl raději roztomilej pudlík nebo čivava , páč takový prcky všichni chtěj.
No ale já jsem rozenej optimista. Vemte si, kdybych se narodil třeba jako žába ???? no to bych měl úplně "po žížalkách "
Takhle mám pořád naději a každej ten boží den doufám a čekám, že se splní ten můj sen.
Jsem Terry. Stár 1,5 roku. Kříženec ČSV a zřejmě kavkaze. Jsem statný pes, co by se rád všemu naučil. Moc rád bych bydlel v domku se zahradou a přístupem dovnitř. Jsem vlastně ještě takové štěně, co se rádo unaví pohybem a následuje svou rodinu až na kraj světa. Potřebuju vedení, aspoň trochu zkušenou ruku a jistotu, že mi dáte domov do konce mého psího života. A mou tlapku na to, že moje srdce bude bít jen pro VÁS.
Já vím že musím být trpělivý. A taky vím že ten můj ráj na mně někde čeká. I za sdílení Vám děkuji. Možná že ten ,zrovna ten jeden VÁŠ klik mně pošle DOMŮ. Jsem kastrovaný, čipovaný i očkovaný.

Prostě vždy připraven.
POKUD O MNĚ CHCETE VĚDĚT VÍC NEŽ JSEM TU ŘEKL, VOLEJTE 602 733 981 nebo 606 175 317 Brno