OSKAR - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Malý (do 30 cm)
Knírač malý
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Oskar a jsem malý bílý skřítek, nejhodnější mazlík a úžasňák. Bude mi kolem 3 - 4 let a vážím 6 kilo, jsem veselý a aktivní kluk, co skáče jak Jojo a raduje se z každé vaší pozornosti. Nosím hračky, poskakuju radostí a jsem váš věrný ocásek. Pořád bych si jen hrál a mazlil se, venku vítám všechny pejsky a vyzývám je ke hře, chodím hezky na vodítku a procházky mám moc rád. Jsem zkrátka hravý kašpárek, co by rád našel milující lidičky a byl stále s nimi. Váš Oskar."

Oskárek je malý kříženec knírače a maltézáčka, jsou mu asi 3 - 4 roky a váží 6 kilo. Prošel útulkem, kde se o něj nikdo nepřihlásil a nyní hledá štěstí u nás. Je to radostné nadšené stvoření, stále v pohybu, malý Pan hračička, co bravurně ovládá panáčkování a mazlení. Ač na fotkách působí klidně, skoro smutně, není tomu tak, jen ho nebavilo být v klidu a pozovat. Po příjezdu k nám byl zablešený, zadredovaný a zanedbaný, prošel lazebnickou úpravou a je z něj krásný kluk. Miluje lidi a jejich přítomnost, tulí se k vám a stále se dožaduje na klín, zkrátka být co nejblíže. Učí se hygieně, miluje jídlo, pamlsky, dokonce nepohrdne ani zeleninou. cestování ovládá skvěle, venčení na vodítku také. S pejsky nemá problém, má rád hlavne fenečky, doma by mohl na psího samce žárlit. S dětmi je trochu ostražitější, proto by se hodil spíše v větším a rozumným. Je to vychovaný pohodový pejsek, kterého můžete vzít všude s sebou. Doma nic neničí, zpočátku o samotě plakal, pak si zvykl a vydrží v klidu.
Pro Oskárka hledáme aktivní milující páníčky, muze bydlet v bytě i v domě se zahradou, psí kamarádka vítána.
Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De de z.s. Oscar je odblešený, odčervený, čipovaný, kastrovaný. Návštěva možná po dohodě s dočaskářkou Aničkou, na tel : 776 565 684. Info o vás můžete psát na mail : dipu@seznam.cz 
nebo tel: 602 259 705
Za fotky děkujeme Gábině Uhrové