Tas - akční mazel, bígl x - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Bígl
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci

Podrobný popis

Tas je asi dva roky starý originální kříženec. Bude v něm více plemen, ale určitě nějaký zástupce ze skupiny ohařů a bígl. Povahu bígla opravdu nezapře :-).

Je to akční pes, hodný a mazlivý, ale stále o sobě dává vědět a dožaduje se pozornosti. Umí být hlučný a když se nudí, vymýšlí plán útěku, protože on jen tak na prdeli sedět nebude.

Doma vychází s jinými pejsky i zvířaty (venku by kočku asi prohnal, ale zvířecí členy rodiny při správném seznámení přijme).

Děti má rád, bývá s nimi sranda, ale ideálně už větší, které by mu byly parťáky na lumpárny. Je však třeba dát pozor na to, že má kluk velkou sílu.
Ke starším lidem to pejsek není. Je to prostě hyper střela a potřebuje sport, výcvik a hodně aktivní rodinu, u které se nebude nudit.

Tasík může žít v bytě, ale bude potřebovat správně unavit, jinak bude v bytě brblat, že se nudí a to by sousedi nebyl rádi. Může žít i na zahradě, ale musí být dobře zabezpečená a on musí mít dostatek podnětů, jinak bude brblat a pravděpodobně vezme roha jakmile se začne nudit.

Je to tedy miloučký a super pes, ale potřebuje dohnat výchovu a aktivní lidi, kteří mu budou rozumět a nebudou se válet večer co večer na gauči.

 

V případě zájmu o pejska, pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

 

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky:

 

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA

Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

 

Telefon přímo do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00)