FOXY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jestli tady funguje nějaká psí seznamka s novými pány, pak dovolte, abych se představila i já. Jmenuji se Foxy a jsem středně velká belgická slečna, jsou mi necelé 2 roky a hledám své doma. Se svojí belgickou ségrou jsme obývaly něco jako sklep a nikdo se nám nijak nevěnoval. Než pro nás přijela teta, nepoznaly jsme lásku ani žádnou extra péči, jenom jsme tu spolu byly. Minulost ale odvál čas a teď přišela chvíle, najít mi tu nejlepší rodinku, která mě přijme domů, do své lidské smečky. Jsem hravá a veselá holka, se všemi pejsky bezproblémová. Ráda si hraju a lítám po zahradě, k cizím lidem mám zpočátku mírný odstup, ale jakmile poznám, že se nic neděje, jsem celá vaše a přilnu svou láskou i náklonností k vám na celý život. Vaše Foxy."

Foxy je drobnější mladá kříženka belgického ovčáka, váží kolem 18 - 20 kilo. Se svou sestřičkou bydlela ve špinavém sklepě, odkud se dostaly obě k nám do dočasné péče. Foxy je aktivní, temperamentní, ale velmi hodná fena, vše se postupně učí a skvěle funguje ve smečce. Nemá problém hrát si se psy nebo s fenami, pouze když mazlíte jiného pejska, dožaduje se též pozornosti a trochu žárlí. Jinak je ale nekonfliktní a svých lidí i smečky se drží i na procházkách. Svoje majitele miluje a ctí, je nejraději ve vaší blízkosti, všude vás následuje, doma sama může vyvést nějakou neplechu, čistotnost ještě dopilovává. K cizím lidem je zpočátku bázlivější, ale ke svým lidem, na které je zvyklá, je to největší mazel a miláček. Je stále v pozoru, téměř neodpočívá, potřebuje vyrovnané klidnější prostředí a majitele ideálně se zkušeností s výchovou pejsků, protože s Foxy samozřejmě budou muset i nadále pracovat. Přesto, že byla výchovou nepolíbená, je to skvělá úžasná holka, se kterou při troše trpělivosti, bude radost pracovat.
Foxy je oddaná svému člověku, potřebuje vaši pozornost, lásku, zaměstnat hlavu i tělo, potrenovat výchovu i poslušnost. Je vhodná do domu se zahradou, nikoli na pouze venkovní umístění ven (bouda a pod) pouze s přístupem do domů ve vaší společnosti.
Foxy je odblešená, odčervená, kastrovaná, bude vakcinovaná. Má odoperovanou cystu slinné žlázy, kde měla píštěl. Na fotkách je ještě před operací, kdy měla otok pod krkem.
Do adopce půjde po předchozí návštěvě po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky de de z.s., Praha, po dohodě uvítáme návštěvu, info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705