JUSTIN - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Už jsem myslel, že na tom dvoře budu snad uvězněnej na věky, ale záchrana přišla a já přijel k tetě. Vypadal jsem trochu jako hodně použitý košťátko, ale teta ze mě vystříhala docela príma fousatýho fešáka. Jmenuji se Justin a je mi rok a půl, bydlel jsem na ošklivém místě, kde bylo hodně zvířátek a žádná láska ani péče. Jsem akční úžasný šikula, co hltá nabytou svobodu a krásy života a moc rád bych se usadil u hodných aktivních lidiček, co mě nikdy nezradí. Povely neumím, ale teta říká, že jsem moc chytrý a učenlivý kluk a já to vše doženu. Zatím vás zahrnu pusinama a radostí, že vás vidím. Jsem mazel a nadšenec do pohybu, těším se na své budoucí páníčky, váš Justin."

Justin je originální kříženec, je mu 1, 5 roku a váží 11 kilo. Je to malý, štíhlý, nohatý voříšek s milou a přátelskou povahou. Žil s ostatními zvířátky u majitele, který zemřel, což mu paradoxně pomohlo na svobodu. Přijel, jako výchovou nepolíbený, nicméně přesto úžasný, veselý, kontaktní pejsek, lidi miluje a je vděčný za každé pohlazení i pozornost. Justin je srdečné a bezelstné mládě, neměl štěstí na dosavadní život, je nadšený a radostný, že může dovádět s ostatními pejsky, lítat po zahradě, oddávat se hrám. S pejsky vyjde bez problémů, hravý kamarád by mu jistě nevadil, naopak. Je čistotný, doma vydrží sám, ale zpočátku pláče. Hodí se k aktivním lidem, do domku se zahradou, potřebuje hodně lásky, ale i pokračovat ve správné výchově a socializaci v novém prostředí. Hodil by se i na psí sporty. Hledáme mu stabilní a zodpovědný domov s milujícími páníčky.
Justin je odblešený, odčervený, čipovaný,kastrovaný, vakcinovaný.
Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s., Kostelec nad Černými lesy. Návštěva možná po dohodě s dočaskářkou Monikou. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz
nebo tel 602259705