Angel (n) - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Unie práv zvířat, z.s.

Podrobný popis

Jsem ANGEL....malá psí holka, co hledá svoje nové doma. Taková bulinka, co sní o svém psím štěstí a která nikdy neuslyší své jméno.Jsem totiž hluchá.
Né že by mi to vadilo. Nevím že ouška jsou od toho aby slyšela. Já je mám prostě a jednoduše na parádu. To prý běloušci mívají. Lidem je asi jedno že nakříží co se nemá....pak se totiž rodíme my. My pejsci s handicapem ????
Nechci tady fňukat a dělat mrzáčka. Protože to já rozhodně nejsem. Bydlím u tety v dočasce a žiju normální život šťastného a bezstarostného štěněte. Vyvádím tu psí kusy s kámošema na zahradě, pěkně baštím, miluju měkoučký peřiny a vůbec nic mi nechybí. Snad jen ten domov a rodina, co se bude věnovat jen mně. Na oplátku za Vaši lásku, dám já tu svou. Bezpodmínečnou a ryzí. Do konce svých dnů se na mne budeš moci spolehnout. Uvítám i psího kámoše, který se stane mýma druhýma ušima.
Nepotřebuju zvláštní zacházení...jen počítej s tím, že tě neuslyším na zavolání. Musíš mně mít tedy na vodítku. Neuslyším tvůj hlas když mi řekneš sedni - budeme si muset vytvořit svou znakovou řeč. Bude to pro mně i pro tebe naprosto přirozené. Nemusíš se bát. Nikdo nepozná že vedle tebe kráčí hrdě a důstojně hluchý pes. Slibuju že nezklamu
Angel odejde do nového domova k tomu, kdo "projde sítem ". Bude očkovaná, odčervená, čipovaná a ve výborné kondici. Počítejte i s předadopční kontrolou, která je u nás standardním úkonem.
Samozřejmostí je adopční smlouva a zaplacení adopčního poplatku.
Pro více informací volejte 606 175 317 Brno