Nessie - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Hodonín
Region: Jihomoravský
Datum nálezu: 11.10.2019
Akt. umístění: Útulek pro psy Zoo Hodonín
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

ZPRÁVA Z NOVÉHO DOMOVA 22.11.2019: Dobrý den,

 Posílám zase něco o Nessie :). Myslím, že už si u nás na všechno zvzkla, u moře honí racky a ostatní zvířata, moc ráda se tulí a chodí na procházky, ráda chodí i mezi lidi a nejradši by na všechny skákala a zdravila je. Byla už u dvou kamarádek na pár hodin na hlídání a zvládla to úplně bez problémů, pěkně si hrála a pak spala. Je moc čistotná, akorát když se jí nedostává pozornosti tak sem tam trochu lumpačí, ale to my chápeme :D. Když zůstává sama doma tak na začátku kňučí, ale pak už jen spí. Sousedi ji mají taky rádi, našla si tu pár kamarádů na které sem tam vyštěkne když je vidí z okna abych věděla, že si chce jít hrát.
 
Veronika, Christian a Nessie
 

ZPRÁVA Z NOVÉHO DOMOVA 7.11.2019: Dobrý den, Nessie si zvyká zatím parádně, všichni psi jsou kamarádi, lidi také, chtěla se hnát do jezera a honit kachny a labutě, ráda hraje přines s klackem, ale hraček se zatím bojí. Vyčůrá se tak 1-2x denně, asi protože je pořád nervózní. Doma byla sama jenom chvilku, protože strašně kňučela a vyla, ale vyvěsila jsem, že máme nového psa a omlouváme se za hluk. Zítra to zkusíme znova. Ale je hrozně hodná a klidná, venku je jako tornádo a doma by pořád spala a mazlila se. Je úžasná. Moc vám děkuju že jste nám ji rezervovali.

 Mějte se hezky,
 
Veronika 
 

ZPRÁVA Z NOVÉHO DOMOVA 6.11.2019: Dobry den,

 Chci vám jen napsat, že Nessie byla na cestě moc statečná a letadlo zvládla úplně bez problémů. Nechala se ode všech na letišti hladit a hrála si i se psím kamarádem. Už se nám tu stihla i vyčůrat, samozřejmě hned po te co jsme přišli domů z procházky :D. Momentálně si dává šlofíka.
 
Mějte hezký den,
 Veronika

 

Nessie je asi desetiměsíční fenečka. Miluje mazlení a nejradši by pořád ležela někomu v náručí. Ale cizích lidí a prudkých pohybů se bojí, takže s lidmi nemá asi příliš dobré zkušenosti. Nessie jsme našli u brány útulku 11. října 2019.