JACK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Border kolie
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Jack a je mi 7 let. Jsem překrásný voříšek, podobající se borderkolii, ale vyprané na 90 stupňů, vážím 13 kilo. Jsem malý aktivní kluk, co miluje lidi, pohyb a procházky a také doma jsem vzorňák. Jsem moc hodný, mazlivý, zbožňuju balonky a hračky, jsem čistotný a doma vydržím sám bez problémů. Venku na ostatní pejsky štěkám, nevím, jak se k nim chovat, doma jsem byl vždy jako jedináček, ale s fenkami bych problém neměl. Rád bych našem príma rodinku, co chodí ráda ven, hází balonky a bude mít čas, věnovat se mi a bude mě mít ráda. Váš Jack"

Jacka k nám umístili majitele, z osobních rodinných důvodů, které on sám nezavinil. Je to 7 mi letý hodný kříženec, milé veselé povahy. Přesun vzládl přes počáteční nervozitu dobře a doma se chová vzorně. Je čistotný, doma nic neničí a vydrží sám. Pejsek je to aktivní a procházky, výlety a sport má velmi rád. Miluje hračky, balonky, veškeré hry, hodil by se i na agillity či jiné sporty. Své lidi miluje, je to věrný milující pes, respektuje svůj pelíšek, neleze do postele ani nežebrá u stolu, je poslušný a ovládá základní povely. Venku je zvědavý, vše ho zajímá, vše důkladně očichává a zkoumá, pouze s ostatními pejsky neví, jak komunikovat, tudíž na ně štěká, hlavně na velké, stejně jako na podezřelé osoby (s kapucí atd)
Jack je úžasný skvělý kluk, bydlel by rád v domě se zahradou, nebo v bytě, potřebuje milující aktivní páníčky, ale také potrenovat socializaci se psy. Hodí se spíš jako jedináček, s fenkou nutno vyzkoušet, ke psím samcům se spíše nehodí. K dětem pouze větším a rozumným.
Jack je odblešený, odčervený, čipovaný, kasrtrovaný, očkovaný. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky de de z.s., Praha. Návštěva možná po dohodě s dočaskářkou Simonou.
Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel 602 259 705