Kouzelný Arnoštek - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

16 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 16 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Arnoštek, kouzelný psí dědeček, 12 let, 7 kg, jemný, hodný, klidný, mazlivý. Hůře vidím, hůře slyším, funguji sice krásně, ale… o to horší je, když takového pejska lidé vyhodí jako odpad na ulici. Jsem ukázkou toho, jak jsem oddaný svým pánům, moc dobře si jsem vědom, že sám bych dlouho nepřežil. Byl jsem delší dobu v útulku, zprvu v zanedbaném stavu. Bylo o mě sice postaráno, ale již velká zima, šance na umístění malé. Tak jsem se dostal do dočasné péče a tolik doufám, že najdu své milované již napořád, lidé, kterým se odevzdám, i celým srdíčkem.

Jsem opravdu nenáročný, stačí mi teplá náruč, spousta tulení, spinkání, dobré jídlo, třikrát denně vyvenčit, a jsem spokojen. Hygienické návyky mám 100%, ani neznačkuji. Jsem moc šikovný – dočasní páni mi párkrát ukázali a na zahrádku chodím sám, ze schodů, vyvenčit, do schodů, a už čekám před dveřmi na utření tlapiček :-) Na vodítku umím, procházkou také nepohrdnu. Můžete se mnou jakkoli manipulovat – koupání, stříhání, veterina, ...

Ostatní zvířata snesu (psy, feny, kočky, atd.), jsem bezkonfliktní. Mohu do bytu nebo domku, jen jako mazlík (ne kotec, bouda, celé dny sám na zahradě), i ke starším lidem, rozumným dětem.

Jsem kastrovaný, čipovaný, přeočkování mě čeká. Krev i srdíčko mám v pořádku. Přišel jsem o všechny zoubky, ale jím i granulky, jsem přeci šikulka :-)

Volejte na 776 666 258, Psí senioři v nouzi, z.s., Chrást, okres Nymburk (cca 30 km od Prahy). Podepisuje se smlouva a hradí symbolický poplatek.