Hačiko - Tender Brave Prince of Your Heart - Vlčí Doly - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Něžný, veselý a utulený psí chlapeček, které má rád společnost lidí a dalších pejsků. Miluje hlazení, procházky a běh. Hačiko má odhadem jeden rok a 20 kilo. Nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Hačiko je věčně dobře naladěný psí úžasňák, pořád se usmívá a raduje se z každé vteřiny nového života. Hači si doposud nezažil příliš pěkného, ale zdá se, že všechno zlé je už téměř zapomenuto, a Hačinek si užívá všecičko, co mu život nabídne. Rád si hraje s dalšími psími kamarády, obzvláště se sestřičkou Zorinkou dává jeho život ten pravý smysl. Hači miluje lidi, oblíbil si hlazení, pro které si neváhá vyskočit a tak se připomenout. Krásně se učí chodit na vodítku, malinko se ještě bojí, ale dělá velké pokroky a s laskavým přístupem z něj bude brzy naprostý psí pohodář.

Hledáme pro něj rodinu, která si dokáže užívat života plnými douška, stejně jako náš Hačiko. V nové rodině může být psím jedináčkem, stejně tak se ale hezky snese s dalším pejskem. Nejraději by do nové rodiny odešel se sestřičkou Zorinkou, na kterou je na dost fixovaný.

Očkovaný, čipovaný, odčervený, kastrovaný. Hačiko půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Hačiho nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Hačiho, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)