Zorka - Nothing Than Love - Vlčí Doly - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Něžná, utulená a veselá kráska, která by dala všechno na světě, aby mohla být v blízkosti svého člověka. Miluje hlazení, procházky a běh. Zorinka má odhadem jeden rok a 20 kilo. Nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Zorinka je věčně dobře naladěná psí slečna, pořád se usmívá a raduje se z každé vteřiny nového života. Zorka si doposud nezažila příliš pěkného, ale zdá se, že všechno zlé je už dávno zapomenuto, a Zorinka si užívá všecičko, co jí život nabídne. Ráda si hraje s dalšími psími kamarády, obzvláště s bráškou Hačikem dává její život ten pravý smysl. Zorka miluje lidi, oblíbila si hlazení, pro které si neváhá vyskočit a tak se připomenout. Krásně se učí chodit na vodítku, baví ji běhat, hodila se pro aktivní lidi, kterým by ráda dělala společnost například při canicrossu.

Hledáme pro ni rodinu, která si dokáže užívat života plnými douška, stejně jako naše Zorinka. V nové rodině může být psím jedináčkem, stejně tak se ale hezky snese s dalším pejskem. Nejraději by do nové rodiny odešla s bráškou Hačim, který je na ni dost fixovaný.

Očkovaná, čipovaná, kastrovaná, odčervená, ošetřená tabletou Nexgard Spectra. Zorinka půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.900 Kč. V případě zájmu o Zorku nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Zorinku, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)