Alex (n) - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Unie práv zvířat, z.s.

Podrobný popis

DOKONALÝ, VĚRNÝ, HODNÝ, ODDANÝ....
tohle je jen zlomek toho, jaký opravdu je. Známe ho chvíli, to ano. Ale nenašli jsme na něm žádnou chybu. V kotci se chová naprosto ukázněně, tiše čeká až se půjde venčit. Miluje děti, psy i fenky a je to hravé roční štěně. Když na něj mluvíte, pozorně poslouchá, jako by Vám rozuměl. V očích se mu zračí chytrost a radost, že se mu věnujete. Je velmi učenlivý a radostně plní všechny povely co zná. Tak to je Alex v "kostce ".
Jako malé štěně si mě přinesli domů na hlídání. Ano, byl jsem rád jako každý pes, že budu mít to svoje doma, plnou misku a že budu dělat těm "domácím " samou radost. Tak moc jsem se snažil.....málo platné. Jejich starší pes mně nepřijal a tak se mně pán chtěl za každou cenu zbavit. Považoval mne za "problém" a nechtělo se mu ho jakkoliv řešit.
Poptal se po vsi, jestli mně někdo chce. Neuspěl. Nikdo o mne nestál. Nikdo nechtěl ten "PROBLÉM"....a asi jim ani neřekl, že se jmenuju Alex. A bylo rozhodnuto. Když mně na veterině odmítli uspat, byl můj pán odhodlaný se mně zbavit jinak. Po svém. Zda to měla být rána z kulovnice, lopatou či jinak, už se díky Bohu nedozvím. Jsem šťastný, že jsem pryč a že na tom světě žijí i lidé, co mají nás psy opravdu rádi a rvou se za naše životy. A já, jako že se Alex jmenuju, Vám to vrátím vrchovatou měrou. Můžete se spolehnout. Jsem ovčák. Nejvěrnější a nejlepší přítel člověka...
Narozen v květnu 2018. Je to odrostlé, velmi rozumné "štěně ". Je krásně stavěný a zdravý. Má skvělou kondici a rád pracuje. Je odčervený, očkovaný a čipovaný.
Pejskovi hledáme domov, kde bude milovaným členem lidské smečky, kde se mu budou věnovat a budou s ním pracovat. Nejlépe do domku se zahradou a přístupem dovnitř. Rozhodně nevolejte Vy, kteří potřebujete živý alarm, psa k boudě nebo jen do kotce.
Domů půjde s adopční smlouvou a po zaplacení adopčního poplatku.
Volejte nebo pište na číslo 605 147 642. Skuteč