BARNEY - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Vezli nás v plném autě z místa, zvané množírna psů. Báli jsme se, ale věřili, že teď už bude líp. Byli jsme překvapení, udivení, ale naprosto odevzdaní a plní naděje na lepší život, který naštěstí záhy přišel a už teď se velmi těším, až si najdu svou vlastní milou a trvalou rodinku, která mi dá čas, abych si na vše nové zvykl. Jmenuji se Barney a jsou mi asi 2 - 3 roky, jsem kříženec jorka a vážím 4 kilíčka. Jsem strašně moc hodný kluk, mazlivý a přátelský, pejsky mám rád a vyjdu v klidu se všemi psími kamarády. Nejprve si ale musím zvyknout na své nové lidičky i prostředí, protože jsem velmi bojácný a plachý kluk a vše nové teprve poznávám. Rád bych měl i doma psího kámoše, třeba milou hodnou fenečku, ve dvou jde pak všechno líp a s kamarádem zvládnu i samotu doma. Učím se hygieně, ven se mi moc nechce, ale na procházce jdu pak už hezky a tetu si hlídám. Hledám laskavé, hodné a trpělivé lidičky na celý můj život, kteří mě zahrnou láskou a péčí, váš Barney. "

Barney je malý kříženec jorka, odebraný ze zrušené množírny, jsou mu asi 2 - 3 roky a stejně jako vetšina pejsků z množírny, se velmi bojácný a musí si na vše teprve zvyknout. Je to velmi hodný a přátelský andílek, chodí se mazlit, jeho duše je čistá a bezelstná. Jakmile si na vás zvykne, po počáteční zdrženlivosti, je z něj mazel a užívá si vaší pozornosti a lásky. Potřebuje jen trpělivější a vlídný přístup laskavých lidí, ideálně bez malých divokých dětí. Pejsky má rád a jistě doma psího kamaráda uvítá. Ostatní zvířátka ignoruje, venku chodí na kšírkách, je potřeba jen kvůli bezpečnosti dát pozor, aby se nelekl hlasitých rušných věcí a situací a proto bude vhodné, aby bydlel v klidnějším prostředí, domek se zahrádkou nebo byteček v klidném místě. Ač je zatím bojínek a leká se venku hlučných projevů i cizích lidí, je to milující parťák pro hodné lidi, spí v posteli, venku se ještě jistě moc necítí.
Barney je odblešený, odčervený, čipovaný, kastrovaný, vakcinovaný. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Návštěva možná po dohodě s Ivetou v dočasné péči v Praze. Dočasky De De z.s. Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705
Za fotečky děkujeme Broňa Hrubešová