Nohatá Edina - pinč x chrík - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý pinč
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci

Podrobný popis

Edina je dva roky stará kříženka pinče a chtíka. Jak už plemenný mix napovídá je to energická, běhavá a správně prdlá divoška.

K cizím lidem je chvilku nedůvěřivá a drží si je od těla. Ale postupně očichává, poznává a nachází důvěru. Jak si zvykne, je to veselá a bezproblémová holka. Ale její mysl je stále v běhu, pracuje, vyhodnocuje a občas díky tomu působí dost střeleně :-).

Je snášenlivá s ostatními pejsky, byla by ráda za podobně běhavého psíka, se kterým by si mohla hrát na babu. Jiná zvířata ráda nahání, ale je to spíš radost z pohybu, není úplně lovec. Při správném vedení by si na zvířata doma zvykla.

Vhodná do bytu či domu - spaní v teple je u ní nutnost. Stejně tak jako dostatek pohybu. Je ideální kandidátkou na běhání s páníček nebo coursing. Není tedy vhodná k starším a neaktivním lidem. Co se týče dětí, tak větší a hodné by šly, tak deset a více let.

Byla zvyklá žít bez vedení, po svém. Hodně se toulala po okolí. Proto potřebuje majitele, kteří se jí budou zaslouženě věnovat. Dají jí pohyb, výcvik, pravidla, lásku a budou taky trochu prdlý, jako je ona :-).

 

V případě zájmu o pejska, pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

 

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky:

 

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA

Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

 

Telefon přímo do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00)