Cherry, vděčná dáma - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

13 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 13 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Prý tolik šancí na nalezení domova nemám. Ale stále mám proč žít - dostala jsem naději, a ta umírá poslední, Moc prosím, dejte mi domov, nechte mě ještě poznat to krásné, každého dne s Vámi si budu uživat naplno. Se mnou poznáte, co je to vděk za záchranu psí duše.

Jsem Cherry, kříženka střední velikosti, 23 kg, 9 let. Své lidi miluji nade vše. Dočasní páni říkají, že dlouho neviděli takovou radost, vděk. Snažím se i skákat do výšky, což bohužel nemohu, je to smutné… Alespoň pohopsávám, běhám sem a tam, líbám ruce, když se skloníte, tak obličej, směji se od ucha k uchu. A jak jsem se k dočasným pánům dostala? Stala jsem se nechtěným dědictvím, poté jsem byla delší dobu v útulku…

Hygienické návyky mám 100%, neničím, neštěkám, ale na zahrádce si Vás ohlídám. Na vodítku umím, stačí mi kratší procházky nebo jen zahrádka. Manipulaci snesu.

Domov hledám pouze uvnitř v teple, v domku nebo v bytě bez schodů. Mohu i ke starším lidem, rozumným dětem. Raději bych byla zvířecí jedináček, ale se správným přístupem mohu i k rozumnému psovi.

Jsem kastrovaná, čipovaná, očkovaná, odčervená, odblešená. Krevní testy a srdíčko mám v pořádku. Špatně slyším, ale na posunky nebo doteky reaguji hezky. Mám artrózu a nejspíš po srážce autem v minulosti implantát stehenní kosti – chodím, krátké procházky mám ráda, ale chůze do schodů mě bolí.

Podepisuje se smlouva a platí poplatek. Volejte na 776 666 258, Psí senioři v nouzi, z.s., Chrást, okres Nymburk (cca 30 km od Prahy).