Čírka - Amazing Loving Star - Praha - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Praha - činnost ukončena

Podrobný popis

Aktivní, hravá a milující psí holčička hledá svoji dokonalou rodinu, která se jí stane vším na světě. Necelých 8 kilo a 5 měsíců radosti a lásky v psím černobílém kožíšku. V dospělosti odhadujeme střední vzrůst s hmotností do 15ti kilo. Čírka se nachází v dočasné péči azylu Tail Story v Praze.

Čírka je naše černo-barevné sluníčko. Jméno dostala podle speciálních hnědých chloupků na hlavě. Má jedno oko hnědo - modré, není výjimečná jen svým vzhledem, ale taky povahou. Čírka je něžné štěňátko, které rozdává lásku kudy chodí, od radosti vyskakuje vysoko do vzduchu, raduje se z každé přítomnosti jejích milovaných lidí. Má ráda společnost dětí i dalších psů. Čírka ráda běhá a hodila by se do aktivní rodiny, která jí dopřeje dostatek pohybu a poznávání okolního světa.

Hledáme pro Čírku domov s přístupem dovnitř, do rodiny ideálně s dětmi nebo dalším psím parťákem, která ráda vyráží na výlety a hledá přesně takovou malou Čírku, aby jim při jejich aktivitách dělala společnost.

Očkovaná, čipovaná, odčervená. Čírka půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. V případě zájmu o Čírku nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https\://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Čírku, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)