Jeníček, 7 kg - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 9 Icon: Malý (do 30 cm)
Německý špic
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Jeníček, krásný, roztomilý kříženec malé velikosti, 7 kg, cca 5 let. Spolu s mojí maminkou Mařenkou jsme žili uvnitř, leželi na gauči… Pak jsme se stali nechtěným dědictvím, skončili jsme na ulici. Než jsem se dostal do stejného útulku, Mařenka prozatím našla domov. Minuli jsme se, asi nám již nebylo souzeno být spolu. V útulku jsem trpěl, plakal, všechny ty ztráty pro mě byly velký šok. Nyní čekám v dočasné péči a doufám, že najdu již trvalý domov.

Jsem moc hodný, mazlivý, poslušný, aktivní. Hygienické návyky mám 100%, neničím. Na vodítku umím, časem bych mohl chodit i bez něj. Manipulaci snesu krásně. A autě jsem hodný. Dobroty si beru jemně. Snesu všechny psy i fenky (nyní mám šest dočasných kamarádů, jsem s nimi bez jediného problému), kočky. Mohl bych i k dětem.

Domov hledám pouze uvnitř jako mazlík (ne kotec, bouda, celé dny sám na zahradě). Když mám radost, jsem upovídaný, proto nejsem vhodný do bytového domu, kde bych mohl rušit sousedy.

Krevní testy mám v pořádku, zoubky také. Jsem kastrovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, jedno přeočkování mě čeká.

Volejte na 776 666 258, Psí senioři v nouzi, z.s., Chrást (okres Nymburk, cca 30 km od Prahy). Podepisuje se smlouva a platí poplatek.

Domů mohu i s mou velkou kamarádkou Helenkou, inzerce zde - https://www.pesweb.cz/cz/psi-k-adopci?objid=56322