Lady - bíglice, tvrdá makovice :-) - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

13 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 13 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Lady je přátelská bíglice.

Je jí již třináct let, ale pokud vidí šunku, je velice aktivní . Potřebuje dát trochu dohromady, protože kromě nadváhy má zánět v uších, špatná očka a dlouhé drápky. Pracujeme na tom a získáváme důvěru, aby jí úkony tolik nestresovaly a vše se naučila v pohodě zvládat.

Je to hodná holka, ale na hodně věcí není zvyklá, tak se na ní nesmí tlačit. Ostatně i vlivem věku už není moc zvědavá na nějaké chytrálky, které chtějí měnit její celoživotní zvyky, nutí jí do nových věcí, a ještě jí odpírají šunku! No prostě je s ní sranda, bíglí povahu nezapře.

Je vhodná do bytu i na zahradu (v zimě s přístupem do tepla). Žila u starých lidí a opět uvítá klidné pohodové tempo. Větší děti v rodině by nevadily, pokud by si uměly Lady prostě nevšímat. Ona si i hlídá jídlo, dost důrazně, takže je třeba na to dávat pozor. 

Je snášenlivá se psy, ale také si hlídá svůj prostor a nestojí o to, aby jí někdo otravoval. No prostě je to Lady s tvrdou palicí, ale moc milým srdcem. Chce jen svůj klid, zahrádku na běhání, žádná pravidla a šunku! Ale nemůže mít holka všechno, ale základ je hodná a klidná rodina, která bude trpělivá a pochopí móresy staré paní.

V případě zájmu o pejska, pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

 

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky:

 

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA

Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

 

Telefon přímo do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00)