Hugh Blue Stříbrná Podkova

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Region: Praha
Akt. umístění: Destiny Paws

Podrobný popis

Nejdokonalejší Hugh Blue SE POMALU POOHLÍŽÍ PO MILUJÍCÍ RODINĚ

Nejroztomilejší, nejkrásnější, nejbáječnější, nejsrdečnější. Hugh Blue má všechna nej světa a tak hledá toho nej páníčka a nebo nej rodinku. Hledáte zcela výjimečnou psí duši? Pak je tu právě náš Blue!

Hugh Blue není obyčejný pes a je velmi speciální. Má atrofii mozku, což znamená, že ve svých dvou letech má mozek 12 letého psa. Bere speciální krmivo, vitamíny a musí se s ním pracovat. Potřebuje podněty pro podporu funkce. Cvičení, hry, výcvik. Blue má také díky tomuto hendikepu záchvaty, na které bere léky. Díky lékům zatím žádný záchvat neměl. V podstatě se chová jako malé štěňátko, které tahá tkaničky, běhá jako poník, hryže kotníčky a raduje se z každé maličkosti. :)

Přišel k nám z nevhodných podmínek a teprve teď se dostává do štěněčího období. Rád běhá sem a tam a vesele štěká. Má zkrátka svůj vlastní svět do kterého rád přijme svého páníčka, ale k cizím lidem je nedůvěřivý. Nemá problém s jinými zvířecími kamarády i když kočičky ho občas zlobí. Rád honí běžce a ,,kólisty", takže je potřeba jej mít na vodítku. Rád se mazlí, zbožňuje drbání a strašně rád papá. Je to taková chodící popelnička na kterou se musí dávat pozor. Zbožňuje capkání po lese, hraní si s klacíčky a venkovní aktivity. 

Blue hledá velmi specifický domov. Hledá člověka, který má také svůj svět a chce jej propojit s tím Bluovým. Člověka, který se nebojí výjimečného psa, protože sám je jiný. Citlivou, empatickou osobu s velkým srdcem, které chybí právě pes, jako je Hugh Blue. Páníčka, který chápe pravý význam slova mít rád, milovat a dát domov. Nehledáme právě vás?

- Dlouhosrstá kolie
- zbarvení Blue merle
- odčervený, odblešený
- kompletně očkovaný
- čipovaný
- kastrovaný
- narozen 18.02.2017 
- podmínkou adopce podpis adopční smlouvy a adopční poplatek 3 000 kč
- podmínkou adopce je minimálně troje nezávazné venčení
- nachází se v dočasné péči v Praze

- pes se nachází v Kolie a Sheltie v nouzi z.s., pomáháme s inercí

- tel: 607 604 654 nebo email tayou@seznam.cz