Hugh Blue Stříbrná Podkova

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Region: Praha
Akt. umístění: Destiny Paws

Podrobný popis

Nejdokonalejší Hugh Blue HLEDÁ MILUJÍCÍ DOMOV ♥️

Nejroztomilejší, nejkrásnější, nejbáječnější, nejsrdečnější. Hugh Blue má všechna nej světa a tak hledá toho nej páníčka a nebo nej rodinku. Hledáte zcela výjimečnou psí duši? Pak je tu pro Vás právě náš Blue!

Hugh Blue není obyčejný pes a je velmi speciální. Má atrofii mozku. Bere vitamíny, rád baští maso, konzervy i granulky a je potřeba s ním pracovat. Potřebuje podněty pro podporu funkce mozku a velice ho baví se učit novým věcem. Cvičení, hry, výcvik. To vše Blue potřebuje :) Blue má také díky tomuto hendikepu záchvaty, na které bere 2x denně léky. Díky lékům žádný záchvat neměl, ale samozřejmě občas nějaký nastat může. Záchvaty nejsou nijak dramatické, ale je potřeba je hlídat.

Blue se v podstatě chová jako malé štěňátko, které tahá tkaničky, běhá jako poník, hryže kotníčky a raduje se z každé maličkosti. :) Potřebuje k sobě společnost jiného pejska. Ideálně fenečky, protože ta přeci jen bude mít větší trpělivost k chlapovi než jiný chlap. Hledáme rovněž domov se zahrádkou, protože Blue miluje skotačení v trávníčku, v hlíně a celkově venku. Může takhle dovádět hodiny. :) Rozhodně to však není pes ven! Blue potřebuje pozornost, lásku a péči. Není to pes do boudy, ale k posteli (nebo rovnou do postele?). :)

Přišel k nám z nevhodných podmínek a tak si užívá štěněčího období. Rád běhá sem a tam a vesele štěká. Má zkrátka svůj vlastní svět do kterého rád přijme svého páníčka, ale k cizím lidem je nedůvěřivý. Nemá problém s jinými zvířecími kamarády i když kočičky ho občas zlobí. Rád honí běžce a ,,kólisty", takže je potřeba jej mít na vodítku. Rád se mazlí, zbožňuje drbání a strašně rád papá. Je to taková chodící popelnička na kterou se musí dávat pozor. Zbožňuje capkání po lese, hraní si s klacíčky a venkovní aktivity. Stále je na něm však na něm poznat zanedbaná socializace a péče a je potřeba k němu přistupovat pomalu, ale zase si nesmí člověk nechat líbit jeho rozmary. Hugh Blue potřebuje lásku, ale zároveň disciplínu a řád. Některé věci chápe pomalu a je potřeba s tím počítat. Docela ho zaujalo agility.

Blue hledá velmi specifický domov. Hledá člověka, který má také svůj svět a chce jej propojit s tím Bluovým. Člověka, který se nebojí výjimečného psa, protože sám je jiný. Citlivou, empatickou osobu s velkým srdcem, které chybí právě pes, jako je Hugh Blue. Páníčka, který chápe pravý význam slova mít rád, milovat a dát domov. Nehledáme právě vás? ♥️

- Dlouhosrstá kolie
- zbarvení Blue Merle
- odčervený, odblešený
- kompletně očkovaný
- čipovaný
- kastrovaný
- narozen 18.02.2017
- podmínkou adopce podpis adopční smlouvy a adopční poplatek 3 000 kč
- podmínkou adopce je minimálně troje nezávazné venčení
- nachází se v dočasné péči v Praze