Hugh Blue Stříbrná Podkova

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Region: Praha
Akt. umístění: Destiny Paws

Podrobný popis

Nejdokonalejší Hugh Blue HLEDÁ MILUJÍCÍ DOMOV ♥️

Nejroztomilejší, nejkrásnější, nejbáječnější, nejsrdečnější. Hugh Blue má všechna nej světa a tak hledá toho nej páníčka a nebo nej rodinku. Hledáte zcela výjimečnou psí duši? Pak je tu pro Vás právě náš Blue!

Hugh Blue není obyčejný pes a je velmi speciální. Má atrofii mozku, což znamená, že ve svých dvou letech má mozek 12 letého psa. Bere vitamíny, rád baští maso, konzervy i granulky a je potřeba s ním pracovat. Potřebuje podněty pro podporu funkce mozku a velice ho baví se učit novým věcem. Cvičení, hry, výcvik. To vše Blue potřebuje :) Blue má také díky tomuto hendikepu záchvaty, na které bere 2x denně léky. Díky lékům žádný záchvat neměl, ale samozřejmě občas nějaký nastat může.

Blue se v podstatě chová jako malé štěňátko, které tahá tkaničky, běhá jako poník, hryže kotníčky a raduje se z každé maličkosti. :) Potřebuje k sobě společnost jiného pejska. Ideálně fenečky, protože ta přeci jen bude mít větší trpělivost k chlapovi než jiný chlap. Hledáme rovněž domov se zahrádkou, protože Blue miluje skotačení v trávníčku, v hlíně a celkově venku. Může takhle dovádět hodiny. :) Rozhodně to však není pes ven! Blue potřebuje pozornost, lásku a péči. Není to pes do boudy, ale k posteli. :)

Přišel k nám z nevhodných podmínek a tak si užívá štěněčího období. Rád běhá sem a tam a vesele štěká. Má zkrátka svůj vlastní svět do kterého rád přijme svého páníčka, ale k cizím lidem je nedůvěřivý. Nemá problém s jinými zvířecími kamarády i když kočičky ho občas zlobí. Rád honí běžce a ,,kólisty", takže je potřeba jej mít na vodítku. Rád se mazlí, zbožňuje drbání a strašně rád papá. Je to taková chodící popelnička na kterou se musí dávat pozor. Zbožňuje capkání po lese, hraní si s klacíčky a venkovní aktivity. Stále je na něm však na něm poznat zanedbaná socializace a péče a je potřeba k němu přistupovat pomalu, ale zase si nesmí člověk nechat líbit jeho rozmary. Hugh Blue potřebuje lásku, ale zároveň disciplínu a řád. Některé věci chápe pomalu a je potřeba s tím počítat.

Blue hledá velmi specifický domov. Hledá člověka, který má také svůj svět a chce jej propojit s tím Bluovým. Člověka, který se nebojí výjimečného psa, protože sám je jiný. Citlivou, empatickou osobu s velkým srdcem, které chybí právě pes, jako je Hugh Blue. Páníčka, který chápe pravý význam slova mít rád, milovat a dát domov. Nehledáme právě vás? ♥️

- Dlouhosrstá kolie
- zbarvení Blue merle
- odčervený, odblešený
- kompletně očkovaný
- čipovaný
- kastrovaný
- narozen 18.02.2017
- podmínkou adopce podpis adopční smlouvy a adopční poplatek 3 000 kč
- podmínkou adopce je minimálně troje nezávazné venčení
- nachází se v dočasné péči v Praze

S inzercí pouze pomáháme. Pes se nachází v Kolie a Sheltie v nouzi z.s. tel: 607604654 email Tayou@seznam.cz