Bady - Pure Essence of Love - Vlčí Doly ❤ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tail Story CZ - Morava

Podrobný popis

Něžný, hravý a přátelský pohodář, dokonalý rodinný parťák a smíšek hledá svůj vysněný domov. 8 měsíců a 15 kilo čisté lásky na čtyřech nezbedných nožičkách. V dospělosti odhadujeme hmotnost do 20ti kilo. Bady se nachází v azylu Tail Story ve Vlčích Dolech u Kroměříže.

Badík je veselý psí puberťák, který teprve teď dohání všechno, co běžná štěňátka stihnou během prvních pár měsíců. Rád si hraje a dovádí na zahradě s dalšími pejsky, když si nacpe bříško vybranými dobrůtkami, usne během pár minut a nechá si zdát sny o novém domově. Učí se chodit na vodítku a radovat se z každého nového dne. Bady miluje lidi i další pejsky.
Bady si doposud neprožil mnoho pěkného, proto pro něj hledáme rodinu, která mu všechno stonásobně vynahradí. Rodinu, která ho bude brát na výlety, připraví mu měkký pelíšek v jejich blízkosti a bude ho milovat celým svým srdcem.
Hledáme pro něj rodinu s dalším aktivním veselým pejskem, Bady se nerad nudí, proto dalšího psího kamaráda potřebuje. Stejně jako nekonečný přísun pohybu, zábavy, práce a dobrodružství.

Očkovaný, čipovaný, odčervený. Bady půjde do nové rodiny po podpisu adopční smlouvy a uhrazení paušální náhrady nákladů spojených s péčí o psa ve výši 3.300 Kč. V případě zájmu o Badíka nám prosím vyplňte dotazník pro uchazeče o adopci https://www.survio.com/survey/d/C1V0B9N3D8D3P5A2Y, nebo nám napište pár informací o sobě na e-mail info@tailstory.cz nebo na messenger Tail Story CZ. Budeme rádi i za jakýkoliv příspěvek na péči o Badyho, transparentní účet 2401354319 / 2010. Děkujeme :)